Frequently Asked Questions

(Najczęściej Zadawane Pytania)

 

  • Ale Pani Nauczycielka w szkole zupełnie inaczej uczyła angielskiego czyli dlaczego Speakingo?
  • Jak i od czego zacząć naukę?
  • Otwiera mi się tylko pierwsza lekcja z wybranego poziomu zaawansowania?
  • Zniknęły moje postępy i w ogóle każe mi znowu zapłacić?
  • Co to jest ten Profil Ucznia?
  • Dlaczego native speaker mówi tak szybko?
  • Nie dostaję Newslettera a posty na Facebooku prawie mi się nie wyświetlają?
  • Jak zbadać swoje postępy w nauce na kursie?
  • Czy wystawiacie certyfikaty ukończenia kursu?
  • Odpowiedziałem już trzy razy poprawnie, ale dalej pyta mnie z tego samego zdania?
  • Czy mogę wyzerować powtórki?
  • Co oznaczają poszczególne ikonki na lekcji?

 

  • Dlaczego dostęp jest płatny?
  • Jakie są metody płatności za kurs i ile kosztuje taka przyjemność?
  • Zostały pobrane środki z mojej karty, a ja nie chciałem za nic płacić?
  • Kto ma wgląd w moje dane?
  • Co to są te kupony?
  • Jak gwarantujecie bezpieczeństwo transakcji?
  • Czy wystawiacie faktury?
  • Jak się anulować subskrypcję?
  • Anulowałem subskrypcję, ale czasami nadal otrzymuję e-maile?
  • Co zrobić, żeby całkowicie zlikwidować swój profil?

 

  • Jakie są wymagania sprzętowe by skorzystać z serwisu?
  • Lektor zadaje złe pytanie?
  • Nic nie słyszę?
  • Speakingo mnie nie słyszy?
  • Jak zainstalować Speakingo jako aplikację na telefonie?
  • Nie ma tu odpowiedzi na moje pytanie?

Pytania o naukę na kursie języka angielskiego online Speakingo

Ale Pani Nauczycielka w szkole zupełni inaczej uczyła angielskiego?

Dydaktyka Speakingo osadzona jest na Metodzie Bezpośredniej. 
Polega głównie na rozmawianiu, odpowiadaniu na zadane pytania całymi, wyuczonymi zdaniami. W ten sposób jak dziecko uczysz się poprawnie mówić nie zawracając sobie głowy całą tą teorią gramatyki – ale oczywiście polecam doczytać sobie o niej na blogu.

W ferworze rozmowy nie ma jednak czasu na rozmyślanie nad regułkami! Zamiast myśleć jakiego czasu użyć – trzeba po prostu mówić! 

Jednym z popularnych kursów opartych na tej metodzie jest przestarzała już dziś metoda Callana – jej autor w swoim testamencie zabronił dokonywać jakichkolwiek zmian w swoim podręczniku, a język bez przerwy przecież ewoluuje. 
W naszej metodzie zawarte jest współczesne słownictwo (stosowane w e-mailach, smsach), 2000 najpopularniejszych słów, których znajomość pozwala zrozumieć 90% rozmów po angielsku, a gramatyka zdań nie brzmi jak konwersacje z czarno-białego filmu. Dodatkowo korzystamy z nowoczesnej technologii rozpoznawania mowy, dzięki czemu możesz uczyć się nie tylko taniej, ale gdzie i kiedy chcesz.

To nie tylko szybka i skuteczna, ale również przyjemna metoda nauki języka angielskiego!

Jak i od czego zacząć naukę?

Nawet najdalszą drogę zacząć trzeba od pierwszego kroku!

Po prostu zarejestruj się, zobacz na darmowym okresie próbnym, czy odpowiada Ci taka metoda nauki. Jeśli tak, to na pewno konieczność opłaty za miesiąc nauki tyle ile płaci się za jedną korepetycję nie będzie przeszkodą!

Natomiast dla zupełnie początkujących przygotowałem specjalny tekst ze szczegółowym opisem jak to zwykle bywa trudnych początków:

Jak i od czego zacząć naukę na kursie języka angielskiego online Speakingo?

I nie martw się, jeśli na początku nic nie będziesz rozumieć! Na tym to polega!

Nie szarżuj z materiałem. Powtórz pierwszą lekcję tyle razy, aż praktycznie nauczysz się zdań na pamięć – przy okazji do głowy wejdzie Ci również zawarta w nich gramatyka i słowa.

I o to chodzi!

Otwiera mi się tylko pierwsza lekcja każdego poziomu zaawansowania?

W trakcie okresu próbnego otrzymujesz dostęp do wszystkich funkcji serwisu, jednak jedynie w obrębie pierwszej przykładów pierwszych lekcji każdego poziomu zaawansowania.

Jeśli nauka Ci się podoba i zachcesz poznać kolejne lekcje, należy opłacić dostęp do dalszej nauki angielskiego online, co pozwoli mi kontynuować prace nad ulepszaniem serwisu.

Zniknęły moje postępy i w ogóle każe mi znowu zapłacić?

Możesz rejestrować i logować się przy użyciu różnych metod: przycisku Gmaila, innych emaili, Facebooka. Jeśli wejdziesz do serwisu przy użyciu innego adresu email (Facebooka) niż poprzednio dla systemu jesteś dwiema różnymi osobami!

Dlatego wyloguj się, najlepiej wyczyść pamięć podręczną przeglądarki (ctrl+shift+del) i zrestartuj komputer – będzie wtedy przy okazji szybciej działać. 

Następnie zaloguj się na to konto, które masz opłacone. Jeśli nie wiesz które, to napisz do mnie i podaj swoje adresy email, to sprawdzę to dla Ciebie i skasuję nieużywane konto na Speakingo.

Jeśli chcesz natomiast logować się przy użyciu różnych emaili to nie ma problemu. W zakładce Moje Dane podaj swój drugi email jako „Alternatywny e-mail” i śmiało loguj się przy użyciu obu.

Co to jest ten Mój Profil?

Twój Profili czyli Profil Ucznia to miejsce, w które udajesz się po zalogowaniu czy zarejestrowaniu do serwisu. Możesz tam zrobić mnóstwo ciekawych rzeczy takich jak:

Dlaczego speaker mówi tak szybko?

Lektor mówi w normalnym tempie, oczywiście na początku trudno jest zrozumieć zdania w obcym języku – gdybyśmy go znali, nie musielibyśmy przecież się go uczyć!

Po kilku powtórzeniach wszystko stanie się jasne, a zdrowe tempo powtórek zagwarantuje szybkie przyswojenie dużej ilości materiału.

Nie dostaję Newslettera a posty na Facebooku prawie mi się nie wyświetlają

Każdy kto zapisuje się na darmowy okres próbny kursu języka angielskiego online Speakingo automatycznie zapisuje się też do Newslettera Speakingo, w którym wysyłam linki z nowymi wpisami na blogu. Dzięki temu dostajesz darmowe „przypominajki” o nauce języka angielskiego.

Niestety emaile te często trafiają do folderu „promocje” lub – o zgrozo – spam. Dlatego wyszukaj je proszę i przenieś do folderu głównego poczty. Po kilku razach Twój program pocztowy powinien nauczyć się, że emaile ode mnie są przez Ciebie mile widziane w swojej skrzynce pocztowej.

A jeśli nie są, to w stopce każdego z nich znajduje się link do wypisania się z Newslettera Speakingo.

Podobnie Facebook przesiewa posty z różnych Fan Page’ów. Dlatego oprócz „lajkowania” i komentowania, możesz ustawić na Facebookowej stronie Speakingo kliknąć w trzy kropeczki, wybrać „Ustawienia Obserwowania”, a następnie kliknąć „Ulubione”. Dzięki temu nie przegapisz już żadnych memów do nauki języka angielskiego!

Jak zbadać swoje postępy w nauce na kursie?

Gorąco polecam na samym początku zrobić sobie test poziomujący (placement test), lub sprawdzający wiedzę na danym poziomie (unit test). 

Wyniki zapiszą się w Twoim Profilu Ucznia.

Dzięki temu po jakimś czasie będziesz mogła czy mógł powtórzyć ten test i zobaczyć o ile lepiej Ci tym razem poszło!

Podobnie wygląda sprawa z Dyktandami.

Czy wystawiacie certyfikaty ukończenia kursu?

Nie wystawiamy certyfikatów ukończenia kursu, gdy jednak nauczysz się angielskiego z nami, bez problemu zdasz każdy egzamin jaki zapragniesz!

Jeśli potrzebujesz natomiast zaświadczenie do pracy czy szkoły, że uczysz się języka angielskiego, napisz to takie zaświadczenie z przyjemnością wystawię. Więcej o takim zaświadczeniu w tym tekście.

Odpowiedziałem już trzy razy poprawnie, ale dalej pyta mnie z tego samego zdania?

Każda lekcja składa się z czterech części:

  1. W pierwszej wprowadzamy nowy dla tej lekcji materiał. Ty tylko słuchasz i zapoznajesz się z angielską pisownią i polskim, dosłownym tłumaczeniem tak, żebyś wiedziała czy wiedział o co w danym zdaniu chodzi.
  2. Powtórki są dopiero w drugiej i trzeciej części lekcji. Tutaj wyświetlają się pytania do czasu, aż trzykrotnie nie udzielisz na dane pytanie poprawnej odpowiedzi (odpowiedź jest „zdana” tylko wtedy, gdy Speakingo nas pochwali za odpowiedź). Dlatego możliwe jest nawet, że jeśli na wszystkie pytania udzielisz już trzy razy poprawnej odpowiedzi, Speakingo w ogóle pominie tę część lekcji. Gratulacje! To zdecydowanie znak, że warto przejść już do kolejnej lekcji!
  3. W trzeciej części lekcji uczysz się zadawać pytania, po prostu czytasz angielski tekst, a Speakingo Ci odpowiada – zamieniacie się z nauczycielem rolami. Tu również wyświetlają się pytania z puli par zdań, które musisz jeszcze poćwiczyć.
  4. W ostatniej części lekcji co prawda powtarzasz, ale tylko materiał z tej konkretnej lekcji. Tak więc nawet jeśli sto razy padła poprawna odpowiedź na dane pytanie, to jeśli jest w programie danej lekcji, to tu pojawi się ponownie. Dobrze jest czasami odświeżyć sobie również zdania, które już się zna po to, żeby nie wypadły nam z głowy (np. po miesiącu).

Możesz też pomijać wybraną część lekcji jeśli masz na to ochotę. Do tego służą ikonki opisane na zdjęciu poniżej.

Czy można wyzerować swoje powtórki?

Tak. Wystarczy wejść do zakładki Moje Dane i tam kliknąć „Wyzeruj moje powtórki”. Pamiętaj jednak, że jest to nieodwracalne.

Natomiast może to być dobry pomysł jeśli zaczynasz naukę po okresie testowym, na którym może zbyt ambitnie zacząłeś uczyć się na zbyt wysokich poziomach zaawansowania.

Co oznaczają poszczególne ikonki na lekcji?

Na każdej z lekcji kursu języka angielskiego online Speakingo na zdjęciach zobaczysz następujące ikonki:

Dlaczego dostęp jest płatny?

Z nauczycielskiego doświadczenia wiem, że nie szanujemy tego, co otrzymujemy za darmo. Moi uczniowie zawsze dużo więcej wynosili z kursów, za które sami płacili, niż tych dotowanych z pracy czy Unii Europejskiej.
Co więcej stworzenie tego serwisu to setki godzin programistów, setki godzin pracy nad dydaktyką, opłacenie native speakera i studia nagrań, koszt zakupu zdjęć i plików wideo, nie wspominając o kosztach promocji i reklamy.
Z drugiej strony miesięczny dostęp do serwisu kosztuje tyle co jedna godzina korepetycji, co jest świetną ofertą dla wszystkich tych, którzy chcą nauczyć się mówić po angielsku.

Jakie są metody płatności za kurs i ile kosztuje taka przyjemność?

Pierwszy tydzień nauki dostajesz zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań. Jeśli nie chcesz kontynuować nauki nie musisz robić nic więcej.

Jeśli chcesz jednak kontynuować naukę i uzyskać dostęp do wszystkich przykładów na wszystkich lekcjach wszystkich poziomów zaawansowania możesz opłacić dalszy dostęp do nauki angielskiego online na kursie Speakingo.

Cena jednorazowego przedłużenia nauki:

  • Możesz opłacić jednorazowym przelewem w wysokości 129zł za 3 miesiące nauki,
  • lub od razu za cały rok w cenie 299 zł (wychodzi 24.92 zł / miesiąc).

Możesz też skorzystać z opcji abonamentowej (subskrypcji)

  • miesiąc nauki kosztuje wtedy tylko 39zł na miesiąc.

Dzięki temu jeśli spodoba Ci się strona, nie musisz zawracać sobie więcej głowy formalnościami, możesz korzystać z serwisu dopóki się z niego nie wypiszesz. Nie zobowiązujesz się na żadną ilość miesięcy – możesz zrezygnować w każdym momencie.

Zostały pobrane środki z mojej karty, a ja nie chciałem za nic płacić?

Wykupując cykliczny abonament w wysokości 39 zł brutto miesięcznie (lub 8.95 funtów) zgadzasz się na to, że jeśli się nie wyrejestrujesz, to od tej pory automatycznie pobierane będzie miesięczne czesne za naukę. Wyrejestrować możesz się w dowolnym momencie. Poza wyjątkowymi okolicznościami jak kradzież karty nie zwracamy jednak raz wpłaconych środków.

Co to są te kupony?

Kupon to kod dostępu przedłużający możliwość uczenia się ze Speakingo na określony czasu.

Kod z kuponu wpisuje się w zakładce Moje Dane (w Profilu Ucznia).

Kupony można kupić w ramach różnych promocji czy zamówień hurtowych dla firm i szkół językowych. 

Można też kupić kurs angielskiego online Speakingo komuś w prezencie – dostajesz wtedy estetyczny plik PDF do wydrukowania lub wysłania szczęśliwcowi, który będzie mógł zrealizować kupon z takiej karty upominkowej.

Kody ważne są przez rok od chwili nabycia. Jeśli kod jest nowy, sprawdź czy nie masz włączonego Caps Locka (przycisk z lewej strony klawiatury zmieniający wszystko na duże litery) podczas wpisywania kodu. Jeśli to nadal nie pomaga napisz do nas podając niedziałający kod a znajdziemy rozwiązanie!

Kto ma wgląd w moje dane?

Wgląd w dane podane podczas rejestracji, wyłącznie w celach związanych z prowadzeniem serwisu, ma Speakingo, a w przypadku płatności certyfikowana firma obsługująca płatności Przelewy 24 oraz STRIPE.
Podane dane będą chronione i nie będą zmieniane, kopiowane ani przekazywane innym podmiotom. Nie będzie miał to nich wglądu nikt poza autoryzowanym personelem w celach związanych z funkcjonowaniem serwisu.

W każdej chwili możesz też napisać i skasuję Twoje konto wraz z wszystkimi danymi.

Jak gwarantujecie bezpieczeństwo transakcji?

Aby zadbać o wygodę i bezpieczeństwo transakcji płatności na Speakingo obsługuje serwis Przelewy 24 firmy PayPro SA (ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, NIP: 779-236-98-87, Regon: 301345068, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Poznaniu, VIII Wydz. Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Nr KRS 0000347935, wysokość kapitału zakładowego: 4 500 000 zł, wpłacony w całości). Serwis Przelewy24 prowadzi system autoryzacji i rozliczeń na podstawie decyzji Prezesa Narodowego Banku Polskiego Nr 1/2011 z dnia 1.04.2011 r. oraz świadczy usługi płatnicze w charakterze krajowej instytucji płatniczej na podstawie decyzji Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 10.06.2014 r., wpisanej do rejestru usług płatniczych pod numerem IP24/2014). Działalność PayPro SA jako Krajowej Instytucji Płatniczej podlega nadzorowi Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego. Płatności zagraniczne oraz kartą obsługuje STRIPE. Serwis oferuje wiele wygodnych sposobów płatności zapewniając jednocześnie wysoki poziom bezpieczeństwa potwierdzane regularnymi audytami standardów PCI DSS.
Dane Twojej karty nie są nawet przekazywane Speakingo, jedynie informacja o tym, że płatność została zrealizowana.
Podczas całego procesu korzystamy z szyfrowanych połączeń HTTPS, podczas gdy szyfrowanie SSL chroni przed przechwyceniem danych przez osoby nieupoważnione.

Nasz serwer zabezpieczony jest przez system Security Enhanced Linux (SELinux), sprawdzony przez setki tysięcy użytkowników z całego świata.

Bezpieczeństwo transakcji dodatkowo gwarantuje też Twój bank, który ma prawo odzyskać pieniądze, jeśli doszło do oszustwa, kradzieży czy nielegalnych praktyk.

Czy wystawiacie faktury?

Tak, na życzenie wystawiamy faktury i wysyłamy drogą elektroniczną, szczególnie dla klientów biznesowych. W przypadku klientów indywidualnych potwierdzenie przelewu jest wystarczającym dowodem do celów księgowych – ale oczywiście dodatkowo fakturę wystawić można. Należy w tej sprawie napisać do nas podając niezbędne do wystawienia faktury dane.

W przypadku klientów kupujących kurs w Unii Europejskiej poza Polską w cenie zawarty jest podatek VAT kraju, z którego kupujesz kurs (VAT OSS).

Jak się anulować subskrypcję?

Bezproblemowo anulować subskrypcję można w profilu ucznia, w zakładce płatności.

Jeśli nie włączałaś czy nie włączałeś jednak abonamentu (39zł) tylko uiściliście płatność jednorazową (129zł, 299zł, płatności promocyjne), albo w ogóle nic nie płaciliście, to nie musicie niczego anulować.

Anulacja subskrypcji oznacza, że nie pobieramy już od Ciebie opłat, a dostęp do lekcji został zablokowany. Nadal jednak możesz wtedy zalogować się do swojego Profilu Ucznia, w którym zawsze możesz opłacić dalszą naukę. 

Anulowałem subskrypcję, ale czasami nadal otrzymuję informacje o promocjach?

Tak, zakładamy, że po chwilowym natłoku zajęć będziesz chciała do nas powrócić i uczyć się dalej, dlatego czasami przypominamy się oraz informujemy o ewentualnych promocjach. Jeśli nie chcesz otrzymywać tych maili, wystarczy wypisać się podążając za linkiem na dole emaila lub pisząc do nas.

Co zrobić, żeby całkowicie zlikwidować swój profil.

W tym celu należy napisać do nas, wszystkie Twoje dane zostaną wówczas skasowane z systemu. Nie ma przeciwwskazań, żeby później założyć nowe konto, jednak skorzystanie z promocji dla nowych użytkowników nie będzie jednak możliwe. Utracisz również zapis swoich postępów w nauce języka angielskiego ze Speakingo.

Pytania techniczne związane z nauką na kursie języka angielskiego online Speakingo

Jakie są wymagania sprzętowe by skorzystać z serwisu?

Aby korzystać z serwisu Speakingo wymagany jest sprawny komputer stacjonarny lub laptop z mikrofonem i głośnikami oraz zainstalowaną przeglądarką Chrome. Inne przeglądarki pracują nad rozwinięciem sprawnej technologii rozpoznawania mowy, ale z naszej nowoczesnej strony na dzień dzisiejszy da się korzystać jedynie za pomocą Chroma (gdy tylko konkurencja ich dogoni, nie ma przeciwwskazań z naszej strony by używać również innych przeglądarek – Firefox jest na dobrej drodze). Dlatego jeśli nie masz najpopularniejszej w internecie przeglądarki Chrome, możesz ściągnąć ją za darmo ze strony producenta

Strona działa również w przeglądarkach Chrome zainstalowanych na telefonach komórkowych używających systemu operacyjnego Android (wersje nowsze niż rok 2016). Na dzień dzisiejszy Chrome na telefonach iPhone korzysta z silnika Safari, więc nie jest to możliwe.

Firmy rozwijają technologię rozpoznawania mowy, więc w chwili gdy to czytasz być może rozpoznawanie mowy zostało już wprowadzone na Twoim urządzeniu – podczas rejestracji sprawdzimy czy Twoje urządzenie działa i poinformujemy zgodnie ze swoim stanem wiedzy.

W razie problemów technicznych zawsze możesz zrezygnować bezpłatnie podczas darmowego okresu próbnego, lub zacząć korzystać z innego urządzenia (np. komputera stacjonarnego w domu zamiast komórki).

Lektor zadaje złe pytanie?

Przy zmianie części lekcji lub szybkim przewijaniu pytań może zdarzyć się, że łącze internetowe nie nadąży i Speakingo zada nieaktualne pytanie. Po prostu je zignoruj i kontynuuj naukę.

Nic nie słyszę?

Sprawdź, czy coś innego (np. jakiś filmik z YouTuba) ma dźwięk. Jeśli nie sprawdź czy nie masz wyciszonego dźwięku w swoim komputerze (głośniczek w prawym rogu dolnego paska w Windowsie).

Jeśli dźwięk nagle przestał działać, warto zamknąć i ponownie otworzyć przeglądarkę, lub wręcz zrestartować komputer. 

Przy wolnym internecie nagrania mogą zacinać się lub odtwarzać z opóźnieniem, podobnie będzie z udzielonymi odpowiedziami. Wystarczy wtedy uzbroić się w odrobinę cierpliwości i dać komputerowi trochę więcej czasu na ściągnięcie danych (przewijanie pytań jedynie pogorszy sytuację).

Speakingo mnie nie słyszy?

Przede wszystkim sprawdź, czy korzystasz z przeglądarki Chrome na komputerze stacjonarnym lub laptopie, albo na telefonie z Androidem (czyli nie na iphonie).

Drugim popularnym problemem jest słaby internet. Spróbuj może zadzwonić na Skype’a do babci, na pewno się ucieszy, a Ty będziesz wiedzieć czy przypadkiem nie w tym problem. Jeśli babcia Cię nie usłyszy – a widzisz że aparat słuchowy założyła – to musisz sprawdzić w ustawieniach swojego komputera dlaczego nie działa Ci mikrofon– w systemie Windows będzie to rejestrator dźwięku w Akcesoriach w Menu Start.

Po trzecie zwróć uwagę podczas lekcji, czy miga ikonka mikrofonu gdy mówisz – czasami myślimy że włączamy mikrofon, a go właśnie kliknięciem wyłączyliśmy i na odwrót:

Jeśli mimo to mikrofon nie działa, prawdopodobnie problem jest z którąś z zainstalowanych przez Ciebie, dodatkowych wtyczek do przeglądarki Chrome, które blokują korzystanie z kamerki internetowej oraz mikrofonu. Są to zwykle wtyczki VPN, ale tak naprawdę każda inna wtyczka mogła zablokować korzystanie z mikrofonu.

Aby to sprawdzić kliknij w kłódkę przy adresie witryny (w lewym górnym rogu przeglądarki, tam gdzie się wpisuje adres strony np. www.speakingo.com ), a później w odnośnik „ustawienia witryn” (Site Settings).

Po trzecie zwróć uwagę podczas lekcji, czy miga ikonka mikrofonu gdy mówisz – czasami myślimy że włączamy mikrofon, a go właśnie kliknięciem wyłączyliśmy i na odwrót:

Przy mikrofonie nie może być ustawiona opcja „blokuj”. Jeśli możesz to zmień na „zezwól” lub „pytaj” (wtedy za każdym razem będzie pytać czy zezwolić, zwykle to jest domyślna opcja).

Jeśli okaże się natomiast, że tutaj nie możesz nic zmienić znaczy to właśnie, że któraś z wtyczek zablokowała możliwość zmian. Popularnym winowajcą jest tu na przykład wtyczka „Private Internet Access”, ale może to być wiele innych.
Najwygodniej jest wejść teraz wejść w ustawienia wtyczek (Extensions) w lewym menu ustawień przeglądarki Chrome, które właśnie otwarliśmy:

lub klikając w ikonkę puzzla obok Twojego zdjęcia po prawej stronie paska głównego, a następnie w „zarządzaj rozszerzeniami”.

Jeśli nie pamiętasz, która z zainstalowanych przez Ciebie dodatkowych wtyczek może powodować problem, najprościej na chwilę wyłączyć wszystkie wtyczki – wystarczy przesunąć niebieski suwak tak, żeby zrobił się szary (nie trzeba od razu ich usuwać, chociaż być może to dobra okazja na małe porządki!).

Następnie sprawdź czy Speakingo „działa”. Jeśli możesz teraz korzystać ze strony to znaczy, że to któraś z tych wtyczek uniemożliwiła korzystanie ze strony. Aby wykryć wtyczkę winowajcę teraz po prostu należy włączać po kolei wtyczkę po wtyczce i sprawdzać czy Speakingo nadal działa. W ten sposób zobaczysz, która z nich zaburza działanie.

A jeśli mimo wyłączenia wtyczek nadal nie działa to wtedy problem leży gdzie indziej, ale to już musisz chyba poprosić kogoś, żeby naprawił Ci komputer…

Jak zainstalować kurs języka angielskiego online jako aplikację na telefonie?

Przede wszystkim zapraszam do sklepu z aplikacjami AppStore dla iPhonów oraz PlayStore dla Androidów

Jest też druga opcja dla telefonów na Androidzie. Aby kurs Speakingo pokazał się jako wygodna ikonka na pulpicie Twojego telefonu (z Androidem), kliknij w trzy kropeczki w prawym górnym rogu swojej przeglądarki Chrome:

Następnie wybierz opcję „Dodaj do ekranu głównego”:

To wszystko! Na ekranie telefonu pojawi się ikona Speakingo. Możesz teraz uczyć się zarówno na komputerze jak i telefonie!

Nie ma tu odpowiedzi na moje pytanie?

W takim przypadku polecamy zajrzeć do Warunków korzystania ze Speakingo lub na bloga Speakingo.
Jeśli to nie pomoże, napisz do mnie.

Zarejestruj się!

Zarejestruj się do serwisu by otrzymać pierwszy tydzień nauki za darmo!
lub

Pobierz za darmo aplikację speakingo do nauki języka angielskiego na telefon:

Zarejestruj się!

Zarejestruj się do serwisu by otrzymać pierwszy tydzień nauki za darmo!
lub
Podziel się angielskim - udostępnij tekst na swoim profilu:
Jak wygląda samodzielna nauka języka angielskiego na kursie Speakingo?
przepraszam za reklamY :)

Ale klikając w reklamy pomagasz mi tworzyć wartościowe teksty na bloga.

Российские государственные СМИ не говорят вам правду. Учи английский, чтобы понимать, что происходит на самом деле. Даже если вы не можете заплатить мне за это сейчас из-за банковской блокады...
Znajdź na blogu::
dziŚ Polecam:
śmieszne opisy na tindera bio angielski
Śmieszne opisy na Tindera po angielsku

Tinder może budzić dużo najróżniejszych emocji, a szczególnie pisanie swojego bio po angielsku. Zobacz 40 śmiesznych opisów na Tindera po angielsku dla dziewczyn i facetów, oraz przeczytaj kilka porad o tym, jak napisać swoje bio.

Czytaj dalej »
Najnowsze teksty:

Pobierz aplikację do nauki języka angielskiego na telefon:

Przejdźmy do nauki

Kliknij poniżej, by ćwiczyć mówienie po angielsku na kursie online Speakingo!
blog kursu języka angielskiego online dr grzegorz kusnierz
dr Grzegorz Kuśnierz

masz już Dosyć teorii?
Potrzebujesz praktyki?

Nauka angielskiej gramatyki – szczególnie na blogu Speakingo oczywiście! – może być nawet prosta i przyjemna, ale najważniejsza zawsze jest jednak praktyka!
Dlatego zapraszam na sam kurs języka angielskiego, na którym cała ta opisana na blogu gramatyka i słownictwo ujęte są w ciekawych zdaniach, którymi rozmawiasz ze swoim telefonem lub komputerem jak z najlepszym nauczycielem, który rozumie Cię, chwali lub poprawia – i nigdy nie traci cierpliwości!
Kliknij poniżej, żeby zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań zobaczyć tę metodę nauki języka angielskiego, zrobić sobie test poziomujący i dyktando oraz dostać listę 2000 najpopularniejszych angielskich słów!