kurs języka angielskiego online, angielski, angielski w domu, angielski online, metoda Callana, angielski gramatyka, nauka angielskiego, intensywny kurs języka angielskiego, Speakingo, angielski nauka

Warunki korzystania z kursu języka angielskiego online Speakingo

Witamy na stronie i aplikacji komórkowej Speakingo.

Dalsze korzystanie ze strony www i/lub aplikacji na telefon oznacza zgodę na niniejsze warunki oraz politykę prywatności.

Jeśli nie zgadzasz się z którymś z poniższych zapisów prosimy o rezygnację z naszych usług.

Korzystając z aplikacji i/lub strony Speakingo zgadzasz się na następujące, zrozumiałe warunki:

1. Postanowienia ogólne

 1. Pojęcie Speakingo oznacza unikalny program do nauki języków obcych, z którego korzystać można za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji na telefon komórkowy. Speakingo jest własnością działającej w Wielkiej Brytanii firmy Speakingo  („my” w tej umowie) zarejestrowaną pod numerem UTR: 1565853928, Nr VAT 256 3549 84. Twórcą programu do nauki języka angielskiego Speakingo oraz właścicielem firmy Speakingo jest obywatel Wielkiej Brytanii dr Grzegorz Kuśnierz („ja” w tej umowie). Firma Speakingo zarejestrowana jest pod adresem: Grzegorz Kuśnierz, Speakingo, Kemp House 152-160, City Road, London EC1V 2NX, United Kingdom. Adres email: info (na) speakingo.com, tel. +44 (0) 7591 738 470. Stąd we wszelkich kwestiach prawnych zastosowanie ma prawo brytyjskie.
  Pojęcie „ty” lub „użytkownik” oznacza użytkownika strony i/lub aplikacji Speakingo.
 2. Brak zgody na niniejsze warunki korzystania ze Speakingo jak i zawarte w niej politykę prywatności oraz plików cookie skutkuje niemożliwością rejestracji w Speakingo.
 3. Konto przydzielone podczas rejestracji przysługuje tylko jednej osobie. W razie podejrzeń o przejęcie kontroli nad nim przez inne osoby lub wszelkich innych wątpliwości należy bezzwłocznie się z nami skontaktować.
 4. Nie odpowiadamy za żadne szkody związane z korzystaniem ze Speakingo.
 5. W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt mailowy poprzez stronę kontakt, na które postaramy się bezzwłocznie i wyczerpująco odpowiedzieć.

2. Usługa

 1. Usługa poleca na czasowym i odpłatnym udostępnieniu programu do nauki języka angielskiego Speakingo. Uzyskujesz dostęp do materiałów obejmujących sześć poziomów zaawansowania, po dziesięć lekcji na każdym poziomie zaawansowania.
 2. Na czterech częściach pojedynczej sesji naukowej („lekcji”) najpierw po prostu słuchasz i poznajesz nowy materiał wraz z jego tłumaczeniem na język polski, potem odpowiadasz na przerobione uprzednio pytania, w trzeciej części uczysz się zadawać pytania, a w czwartej odpowiadasz na pytania z właśnie przerobionej lekcji. Interakcja polega na rozmowie z komputerem lub smartfonem, który korzystając z nowoczesnej technologii rozpoznawania mowy przetwarza Twój głos na tekst i ocenia czy padła poprawna odpowiedź i na tej podstawie indywidualnie dobiera listę pytań do powtórki.
 3. Kurs umożliwia ćwiczenie ortografii i interpunkcji na dyktandzie online, na którym uczeń zapisuje zdania z kursu, a Speakingo weryfikuje ich poprawność.
 4. Kurs umożliwia również naukę poprzez związany z programem nauczania Speakingo test online.
 5. Lekcje obejmują wszystkie poziomy zaawansowania, od początkującego (poziomy A1 i A2), przez średniozaawansowanego (poziomy B1 i B2) po zaawansowane poziomy (C1 i C2).
 6. Strona wykorzystuje autorską listę około 2000 najpopularniejszych i najważniejszych słów w języku angielskim.
 7. W dydaktyce kursu języka angielskiego online Speakingo zawarte są najważniejsze konstrukcje gramatyczne, których uczysz się jak dziecko poprzez powtarzanie, a nie poprzez suchą i niepraktyczną naukę regułek.
 8. Treść i zawartość strony może ulec zmianie w dowolnym momencie i bez konieczności powiadamiania użytkowników.
 9. My ani zewnętrzne podmioty nie oferujemy gwarancji w kwestii poprawności, sprawności, pełności czy stosowności informacji, usług ani materiałów zawartych w Speakingo. Zgadzasz się, że do Speakingo mogły wkraść się błędy. W razie ich wyłapania prosimy o kontakt celem ulepszenia naszych usług, nie ponosimy jednak za nie żadnej odpowiedzialności prawnej.
 10. Zastrzegamy sobie prawo do likwidacji, przerwy w działaniu lub zmiany strony Speakingo w dowolnym czasie bez konieczności powiadamiania o tym użytkowników.
 11. Strona znajduje się pod adresem https://speakingo.com . Dostępna jest również w różnych wersjach językowych dla uczniów o różnych językach macierzystych uczących się języka angielskiego.
 12. Ze stroną związany jest darmowy blog Speakingo.

3. Wymagania sprzętowe

 1. Aby korzystać z serwisu Speakingo wymagany jest sprawny komputer stacjonarny lub laptop z mikrofonem i głośnikami oraz zainstalowaną przeglądarką Chrome. Inne przeglądarki pracują nad rozwinięciem sprawnej technologii rozpoznawania mowy – jeśli w momencie czytania tego tekstu są w stanie obsłużyć Speakingo nie ma przeciwwskazań, by korzystać z innych przeglądarek. Przeglądarkę Chrome można pobrać za darmo ze strony producenta https://www.google.pl/chrome/browser/desktop/.
 2. Strona działa również w przeglądarkach Chrome zainstalowanych na telefonach komórkowych używających systemu operacyjnego Android (wersje nowsze niż rok 2016). Na dzień dzisiejszy Chrome na telefonach iPhone korzysta z silnika Safari, więc korzystanie ze Speakingo na iPhonach nie jest to możliwe.
 3. Firmy rozwijają technologię rozpoznawania mowy, więc w chwili gdy to czytasz być może rozpoznawanie mowy zostało już wprowadzone na Twoim urządzeniu – podczas rejestracji sprawdzimy czy Twoje urządzenie działa i poinformujemy zgodnie ze swoim stanem wiedzy. W razie problemów technicznych zawsze możesz zrezygnować bezpłatnie podczas darmowego okresu próbnego, lub zacząć korzystać z innego urządzenia (np. komputera stacjonarnego w domu zamiast komórki).
 4. Darmowy okres próbny służy między innymi po to, żebyś mogła lub mógł sprawdzić, czy na Twoim sprzęcie Speakingo działa poprawnie. Decydując się na zakup kursu potwierdzasz, że nie ma przeciwskazań technicznych, które uniemożliwiałyby Ci korzystanie z serwisu.
 5. Nie wolno korzystać ze strony za pomocą robotów, automatów, pająków itd, za wyjątkiem w celu indeksowania strony w wyszukiwarce.
 6. Dozwolone jest logowanie do jednego konta z maksimum 5 urządzeń.

4. Blog Speakingo, kanał na Facebooku i Youtube

 1. Korzystanie z bloga Speakingo, kanału na Facebooku oraz kanału na YouTube jest bezpłatne i bezterminowo otwarte dla wszystkich. Można dowolnie czerpać z niego informacje i nauki.
 2. W komentarzach na blogu Speakingo zobowiązujesz się używać kulturalnego języka i wypowiadać się na tematy związane z nauką języków obcych. Komentarze na blogu z chwilą opublikowania stają się własnością Speakingo.
 3. Zastrzegamy sobie prawo do edycji komentarzy na blogu bez informowania o tym ich autora, szczególnie kasowania w nich reklam.
 4. Obowiązuje zakaz spamu, reklamy i linkowania do innych stron i materiałów do nauki języków.
 5. Wszelkie prawa do tekstów zastrzeżone.

5. Newsletter Speakingo

 1. Zapisując się na okres testowy kursu języka angielskiego online Speakingo jednocześnie zapisujesz się do Newslettera Speakingo.
 2. Korzystanie z formularza kontaktowego https://speakingo.com/kontakt/ również oznacza zgodę na dopisanie podanego adresu email do Newslettera Speakingo.
 3. Newsletter Speakingo jest wiadomością wysyłaną na email użyty podczas rejestracji. Zawarte są tam informacje o nowych wpisach na blogu Speakingo oraz sporadycznie informacje o promocjach, ważnych sprawach związanych z funkcjonowaniem Speakingo (na przykład o zmianie niniejszych Warunków).
 4. Speakingo nie zobowiązuje się do określonej ilości Newsletterów w miesiącu. Zwykle jest to trzy w tygodniu. Każdy z nich pomaga Ci utrzymać ciągłość w nauce języka angielskiego.
 5. Z Newslettera Speakingo wypisać można się klikając w link w stopce każdego Newslettera (nie ma to wpływu ani związku z nauką na samym kursie mówienia po angielsku Speakingo).

6. Prawa autorskie

 1. Speakingo zawiera materiały, które stanowią naszą własność, zostały przez nas stworzone lub wykupione. Są to między innymi program nauczania autorstwa doktora filologii angielskiej z zakresu teorii literatury dr Grzegorza Kuśnierza, własne lub zlecone teksty edukacyjne na blogu i cała własność intelektualna, lista słów, nagrania lektorskie, zdjęcia, animacje, wideo, design strony, logo i marka. Zastrzegamy do nich wszelkie prawa.
 2. Część materiałów wykorzystujemy na prawach licencji Creative Commons z opcją modyfikacji i wykorzystania do celów komercyjnych oraz na zasadach fair dealing, należą więc ich właścicieli i w ich gestii jest nimi rozporządzanie. Jeśli uważasz jednak, że w którymś momencie złamane zostały Twoje prawa autorskie, prosimy o kontakt.
 3. Z listy 2000 słów można dowolnie korzystać w celach nauki języków pod warunkiem wykorzystania oryginalnego wyglądu i kształtu wraz z logiem i adresem www.
 4. Nie wolno sprzedawać ani podnajmować materiałów zawartych w Speakingo, chyba że na mocy osobnego porozumienia.

7. Płatności

 1. Po rejestracji otrzymujesz darmowych siedem dni na wypróbowanie naszej strony przez co zgadzasz się, że określone w prawach poszczególnych krajów inne terminy swobodnego anulowania usługi online przestają obowiązywać. Darmowy okres obejmuje pełną funkcjonalność serwisu, jednak jedynie w obrębie 5 pierwszych przykładów pierwszej lekcji każdego poziomu zaawansowania.
 2. Sposoby wykupienia dostępu do serwisu:
  • a) za pomocą nabytego kodu dostępu („kuponu”, w tym kuponu prezentowego nabytego przez stronę https://speakingo.com/profile/gifts/ ). Kupony dostępu nabyć można bezpośrednio od Speakingo lub za pośrednictwem uprawnionych kanałów sprzedażowych. Istnieją również kupony promocyjne rozdawane za darmo lub zgodnie ze specyfiką danej promocji. Kupony otrzymać można również dzięki działaniom charytatywnym Speakingo. Kupony otwierają dostęp do serwisu na różne okresy czasu i są w różnych cenach w zależności od oferty, długości obowiązywania czy umowy z danym klientem etc. Kod z kuponu wpisuje się w profilu ucznia (zakładka Moje Dane), do którego dostęp otrzymujesz po rejestracji.
  • b) za pomocą automatycznie odnawialnej subskrypcji w cenie 59 zł brutto miesięcznie. Jeśli po wybraniu tej opcji płatności nie chcesz już kontynuować nauki musisz samodzielnie zrezygnować z opcji przedłużania dostępu do serwisu czyli anulować subskrypcję. Subskrypcję anulować można w dowolnym momencie w profilu ucznia (zakładka Moje Płatności). Nie musisz podawać powodów rezygnacji. Brak rezygnacji z kontynuacji nauki oznacza zgodę na pobranie należności za kolejny miesiąc nauki, bezterminowo, do momentu rezygnacji z usługi. Niedopatrzenie tej kwestii nie skutkuje prawem do zwrotu środków czy chargebacku.
  • c) za pomocą jednorazowej płatności: miesiąc nauki w cenie 99 zł brutto, sześć miesięcy nauki w cenie 349 zł brutto.
 3. Płacić można przy użyciu kart płatniczych, przelewu bankowego, BLIKa, PayPal, zgodnie z oferowanymi w zakładce Moje Płatności opcjami płatności.
 4. Płatność uiścić można również w brytyjskich funtach: miesięczna subskrypcja w cenie 12 GB, miesiąc nauki w cenie 19 GBP, sześć miesięcy w cenie 69 GBP oraz innych walutach w zależności od wybranej wersji językowej strony (na przykład w rublach dla Rosjan uczących się angielskiego itd.)
 5. Wykupiony dowolną z wyszczególnionych w punkcie 7.2 dróg dostęp do serwisu pozwala na dowolną ilość powtórek w czasie ważności wykupionego okresu dostępu do usługi.
 6. W razie połączenia obu sposobów płatności (w tym przy wykorzystaniu kuponów promocyjnych) dostęp do usługi zostaje przedłużony o ilość dni gwarantowanych przez dany kupon.
 7. Kupon należy aktywować na stronie internetowej, w przeciwnym wypadku nie będzie działał. Obowiązuje od dnia aktywacji na okres odpowiedni dla danego kuponu.
 8. O ile nie zostało określone inaczej w przypadku danego kuponu, nie są one imienne, nie ma więc przeciwwskazań by podarować je komuś innemu lub zgodnie z prawem odsprzedać.
 9. Kupon aktywować można przez dwa lata od chwili wydania kuponu (po aktywacji nauka może wykraczać poza ten rok, chodzi jedynie o samą aktywacje kuponu), pod warunkiem że w przypadku danego kuponu nie ustalono inaczej.
 10. Po wygaśnięciu darmowego okresu i/lub opłaconego okresu dostępu nadal masz dostęp do swojego profilu, zablokowane są jedynie lekcje. Konto można reaktywować w dowolnym momencie, wpisując kod z kuponu w swoim profilu lub opłacając dalszy dostęp do serwisu w zakładce Moje Płatności.
 11. Płatności subskrypcyjne przyjmujemy za pośrednictwem grupy Przelewy24 reprezentowanej przez PayPro SA (ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, NIP: 779-236-98-87, Regon: 301345068, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Poznaniu, VIII Wydz. Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Nr KRS 0000347935, wysokość kapitału zakładowego: 4 500 000 zł, wpłacony w całości). Serwis Przelewy24 prowadzi system autoryzacji i rozliczeń na podstawie decyzji Prezesa Narodowego Banku Polskiego Nr 1/2011 z dnia 1.04.2011 r. oraz świadczy usługi płatnicze w charakterze krajowej instytucji płatniczej na podstawie decyzji Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 10.06.2014 r., wpisanej do rejestru usług płatniczych pod numerem IP24/2014. Działalność PayPro SA jako Krajowej Instytucji Płatniczej podlega nadzorowi Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego. Płatności za subskrypcję uiszczać można za pośrednictwem obsługiwanych przez PayPro kanałów, takich jak płatność kartą kredytową, debetową, BLIK, PayPal czy przelewem bankowym, zgodnie z aktualnymi opcjami dostępnymi w zakładce Moje Płatności na Speakingo.
 12. W cenie kursu zawarty jest podatek VAT o stawce odpowiedniej dla kraju, w którym mieszka użytkownik oraz opłata za płatność. Nie ma żadnych ukrytych opłat.
 13. Na obszarze Unii Europejskiej, w tym w Polsce, Speakingo odprowadza VAT za klientów zgodnie z miejscem ich zamieszkania (to znaczy VAT od polskich klientów trafia do polskiego urzędu skarbowego itd.) zgodnie z procedurami VAT MOSS.
 14. Faktury VAT wysyłamy emailem po otrzymaniu zgłoszenia o takiej potrzebie przez użytkownika i podaniu danych niezbędnych do jej wystawienia.
 15. Prawo do zwrotu przysługuje w przypadku jeśli z powodów technicznych ze strony Speakingo (nie dotyczy to sytuacji gdy skończy Ci się internet na komórce, zepsuje komputer etc.) serwis jest nieczynny powyżej pięciu dni roboczych. Zwrot w wielkości ostatniej płatności skutkuje niemożnością wykorzystania reszty dni nauki zawartych w zwracanej płatności.
 16. Zwrot przysługuje w przypadku kradzieży karty lub nielegalnego użycia środków płatniczych klienta. Aby go uzyskać należy wysłać dowód zgłoszenia kradzieży czy nielegalnego użycia na policji, zwrócona zostanie wówczas opłata uiszczona w ciągu 7 dni przed zgłoszeniem na policję.
 17. Nie przysługuje zwrot środków za niewykorzystane dni nauki, poza wyjątkiem z pkt 7.15 powyżej i 12.3 poniżej.
 18. W razie likwidacji bądź niesprawności serwisu nowe opłaty nie będą pobierane.
 19. Korzystanie ze strony bez rejestracji lub wykupienia prawa dostępu poza darmowym, siedmiodniowym okresem testowym jest niedozwolone i będzie przez nas ścigane sądownie.
 20. W razie reklamacji nie uwzględnionych w niniejszych warunkach, reklamacje należy składać drogą mailowa na adres info@speakingo.com i zostaną rozpatrzone w ciągu 14 dni.

8. Ambasador Speakingo

 1. „Ambasador Speakingo” jest osobą prywatną, firmą lub instytucją, która poleca Speakingo nowym użytkownikom.
 2. Aby zostać Ambasadorem Speakingo należy zarejestrować się w swoim profilu podając imię i nazwisko bądź nazwę organizacji, numer konta i telefon.
 3. Za każdą osobę, która zarejestruje się dokładnie wpisując login Ambasadora Speakingo podczas rejestracji, a następnie przedłuży swój okres testowy lub wynikający z bezpłatnego kuponu promocyjnego Ambasador otrzymuje 10zł (lub 2 GBP lub 2 EUR). Dotyczy to tylko pierwszej płatności danego ucznia.
 4. Polecony uczeń jednorazowo uzyskuje dodatkowy tydzień nauki za darmo. Podobnie jak tydzień nauki otrzymany podczas rejestracji, ambasadorski bonus obejmuje wyłącznie pierwszą lekcję każdego poziomu zaawansowania.
 5. Ambasadorski bonus od wpłaty poleconego ucznia, czyli wypłata środków dla Ambasadora zostaje anulowana, jeśli ambasador nie zgłosi chęci ich otrzymania ani nie poda swojego numeru konta w przeciągu 24 miesięcy od danej wpłaty poleconego ucznia.
 6. Abym mógł przelać środki Ambasadorowi, należy podać numer konta bankowego lub Paypal, na które zostanie wykonany przelew. Konta mogą być w PLN lub GBP.
 7. Zgodnie z obowiązującym w Wielkiej Brytanii prawem bonus wypłacany Ambasadorowi nie stanowi stosunku pracy. W Polsce kwestie premii reguluje art. 21 ust. 1 pkt 68 i 68a Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Więcej na ten temat w FAQ.
 8. Ambasadorzy otrzymują przelewy całej uzbieranej w danym miesiącu kwoty nie częściej niż raz w miesiącu, po mailowym poinformowania Speakingo o chęci wypłaty uzbieranych środków.
 9. Jeśli polecony użytkownik zapomni podać login Ambasadora, bonus przepada zarówno Ambasadorowi jak i nowemu uczniowi.
 10. Jeśli nowy użytkownik pomyli się podczas wpisywania loginu podczas rejestracji (literówki) prosimy o jak najszybszy kontakt celem wyjaśnienia sytuacji.

10. Angielski dla firm

 1. Dostęp do kurs Speakingo można zakupić hurtowo na zasadach negocjowanych indywidualnie.
 2. Firma otrzymuje wówczas dodatkowo wgląd do Panelu HR, w którym może monitorować postępy swoich pracowników. Wymaga to rejestracji za pośrednictwem indywidualnego linku rejestracyjnego dla pracowników firmy, instytucji czy organizacji.
 3. Kursant rejestrując się za pośrednictwem takiego linku zdaje sobie sprawę, że jego zwierzchnik będzie miał wgląd w jego czy jej postępy oraz będzie widział jaki adres email użyty został podczas rejestracji wysłanym przez zwierzchnika linkiem.
 4. Niniejsze warunki stanowią ogólną podstawę dla relacji B2B firm, szkół, instytucji czy innych organizacji wykupujących hurtowo dostęp do Speakingo.
 5. Oznacza to, że podobnie jak w przypadku klienta indywidualnego, firma ma czas na przetestowanie funkcjonalności Speakingo na darmowym okresie próbnym, a uiszczenie płatności oznacza potwierdzenie, że wszystko działa poprawnie, a tym samym nie ma podstaw do zwrotu środków.

10. Prywatność

 1. Korzystanie z tej strony wymaga wykorzystania i przechowywania danych osobistych klienta (swój email), które klient dobrowolnie podaje w formularzu rejestracyjnym. Dane te będą wykorzystywane przez firmę dr Grzegorz Kuśnierza Speakingo w celu umożliwienia nauki do momentu zgłoszenia przez użytkownika prośby o ich skasowanie.
 2. Dane transakcyjne, w tym dane osobowe wykorzystane zostaną do obsługi płatności przez PayPro SA (ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań) oraz w przypadków ambasadorów Speakingo w celu przelania środków na wskazane przez nich konto bankowe.
 3. Speakingo może korzystać z danych osobowych użytkowników strony w celach promocyjnych i prowadzeniu statystyk, w tym wysyłaniu ofert handlowych.
 4. Podane dane będą chronione i nie będą przekazywane innym podmiotom w celach nie związanych z prowadzeniem i rozwojem nauki angielskiego na Speakingo.
 5. Ambasadorzy Speakingo mogą mieć wgląd jedynie w listę loginów osób, z których polecenia zarejestrowały się w serwisie, oraz czy wykonana została pierwsza płatność.
 6. Anulowanie subskrypcji nie oznacza całkowitego wyrejestrowania się z serwisu, oznacza jedynie że użytkownik nie ponosi już żadnych opłat i traci dostęp do lekcji. Aby całkowicie się wyrejestrować i skasować swoje dane z systemu Speakingo, prosimy o kontakt.

11. Polityka plików cookies

 1. Strona korzysta z różnych plików cookies czyli tzw. ciasteczek.
 2. Użytkownicy strony Speakingo przed wejściem na stronę mogą wybrać, czy zgadzają się jedynie na funkcjonalne cookie, czy również na cookies analityczne i marketingowe, dzięki którym wiemy jakie są preferencje naszych użytkowników.
 3. Osadzone treści z innych witryn: Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę. Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie. Dlatego przed otworzeniem na przykład filmiku z YouTube użytkownik proszony jest o zaakceptowanie ciasteczek (cookies).
 4. Ciasteczka (cookies) wygasają po roku.
 5. Polityka Plików Cookies Speakingo znajduje się na stronie https://speakingo.com/cookie-policy-eu/ Można na niej sprawdzić z jakich cookies aktualnie korzystamy na stronie Speakingo, oraz wycofać lub zmienić swoją zgodę na korzystanie z plików cookies.

12. Zmiany warunków korzystania ze Speakingo i polityki prywatności.

 1. Speakingo ma prawo jednostronnie zmienić powyższe zapisy. Użytkownicy poinformowani zostaną o ewentualnych zmianach Newsletterem (emailem).
 2. Kontynuacja korzystania z serwisu oznacza zgodę na zmianę i nowe warunki i politykę prywatności.
 3. W razie braku zgody na zmiany użytkownik ma prawo anulować subskrypcję i mailowo zażądać zwrotu ostatniej płatności, która zostanie mu zwrócona.

Język angielski nie nauczy się sam!

Zapisz się na kurs języka angielskiego online!


Ciekawy tekst? Zostańmy w kontakcie!

Zapisz się do Newslettera Speakingo! Otrzymasz w ten sposób:

 co zapewni Ci ciągłość nauki!

(Szczegóły po rejestracji do serwisu.)

(Zapisując się na kurs automatycznie zapisujesz się tez do newslettera.)