Witaj !

Przejdź do lekcji
  • Uczysz się obecnie: 1 lekcji 1 poziomu
  • Powtórzone pytania:
  • Wyuczone pytania:
  • Poprawne odpowiedzi:

Wybierz swój poziom zaawansowania: początkujący (A1) początkujący (A2) średniozaawansowany (B1) średniozaawansowany (B2) zaawansowany (C1) zaawansowany (C2)

Lekcja: 1

Dokładność rozpoznawania wymowy: Po prostu mów! Zaczynamy mówić po angielsku Rozmawiamy po angielsku Szlifujemy akcent Anglik nie da rady!

PROGRAM KURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE SPEAKINGO

Poniżej szczegółowa rozpiska materiału zawartego w poszczególnych poziomach zaawansowania i lekcjach kursu.

Wyszczególnione są w niej zagadnienia gramatyczne, które niepostrzeżenie zawarte są w 2500+ zdaniach ujętych w programie dydaktycznym Speakingo. W rozwijanym menu znajdziesz linki do tekstów na blogu Speakingo opisujących poszczególne tematy gramatyczne. Lista jest orientacyjna, ponieważ wiele zagadnień powiela się w różnych lekcjach, tak aby materiał został utrwalony poprzez kolejne powtórzenia i przykłady.

Pamiętaj, że każdy poziom odpowiada rokowi nauki w szkole językowej – nie oczekuj więc, że nauczysz się tego wszystkiego w weekend!

W zdaniach zawartych jest też 2000 najpopularniejszych angielskich słów, których znajomość pozwala rozumieć 90% konwersacji w tym języku. Listę możesz sobie pobrać (link po prawej), wydrukować i powiesić na lodówce!

Zarejestruj się!

Zarejestruj się do serwisu by otrzymać pierwszy tydzień nauki za darmo!
lub
Tylko dziś możesz skorzystać z promocyjnej ceny dla nowych uczniów - 50% zniżki na 3 miesiące nauki!

Problem z mówieniem po angielsku?

Zarejestruj się!

Zarejestruj się do serwisu by otrzymać pierwszy tydzień nauki za darmo!
lub
Mów jak anglik!