Witaj !

Przejdź do lekcji
  • Uczysz się obecnie: 1 lekcji 1 poziomu
  • Powtórzone pytania:
  • Wyuczone pytania:
  • Poprawne odpowiedzi:

Wybierz swój poziom zaawansowania: początkujący (A1) początkujący (A2) średniozaawansowany (B1) średniozaawansowany (B2) zaawansowany (C1) zaawansowany (C2)

Lekcja: 1

Dokładność rozpoznawania wymowy: Po prostu mów! Zaczynamy mówić po angielsku Rozmawiamy po angielsku Szlifujemy akcent Anglik nie da rady!

PROMOCJA na nowy rok szkolny 2023/2024 !!!

Tylko w pierwszym tygodniu nowego roku szkolnego 2023/2024! Kup teraz taniej!

DWA LATA nauki angielskiego online aż -457zł taniej!

Zamiast 936 zł  tylko 479 zł!

 

lub

Pół roku za jedyne 179 zł!

(zamiast  234 zł) tylko teraz aż 55zł taniej!

 

Kliknij w tekst powyżej by skorzystać z promocji!

 

PROGRAM kursu j. angielskiego SPEAKINGO:

Poniżej szczegółowa rozpiska materiału zawartego w poszczególnych poziomach zaawansowania i lekcjach kursu.

Wyszczególnione są w niej zagadnienia gramatyczne, które niepostrzeżenie zawarte są w 2500+ zdaniach ujętych w programie dydaktycznym Speakingo. W rozwijanym menu znajdziesz linki do tekstów na blogu Speakingo opisujących poszczególne tematy gramatyczne. Lista jest orientacyjna, ponieważ wiele zagadnień powiela się w różnych lekcjach, tak aby materiał został utrwalony poprzez kolejne powtórzenia i przykłady.

Pamiętaj, że każdy poziom odpowiada rokowi nauki w szkole językowej – nie oczekuj więc, że nauczysz się tego wszystkiego w weekend!

W zdaniach zawartych jest też 2000 najpopularniejszych angielskich słów, których znajomość pozwala rozumieć 90% konwersacji w tym języku. Listę możesz sobie pobrać (link po prawej), wydrukować i powiesić na lodówce!