Śmieszne życzenia noworoczne po angielsku.

Śmieszne życzenia noworoczne po angielsku

Nowy rok już za pasem. Zawsze mam problem z wymyśleniem nietuzinkowych życzeń na nowy rok i kończy się sztampowym “Szczęśliwego Nowego Roku” (Happy New Year!). Tym razem postanowiłem przygotować się do sylwestrowego szaleństwa i ułożyłem tę listę śmiesznych życzeń noworocznych po angielsku!


Na memie (autokorekta): Wyjdź za mnie na Święta Bożego Narodzenia (poprawione na) Wesołych Świąt

(Odpowiedź) Wstydź się (poprawione na) Nawzajem!

Życzenia noworoczne

Osobiście wierzę w moc życzeń. To co myślimy i życzymy później powiemy, a potem zrobimy. Życzeniami programujemy swój umysł tak, że podświadomie będziemy wybierać i dążyć do tego, co sobie zażyczyliśmy.

Dlatego uwielbiam święta i Nowy Rok, ponieważ ludzie dobrze sobie życzą.

To takie fajne!

Natomiast warto też uważać na to, czego sobie (i innym) życzymy. Jak to mawiają Rosjanie, „Jesteśmy więźniami własnych życzeń”. Z tym również się zgadzam – zwykle gdy ląduję w tarapatach życiowych, po szczerej analizie odkrywam, że w sumie to sam sobie tego piwa swoimi życzeniami nawarzyłem!

Dlatego czasami wysyłam sobie „życzenie kasujące” – oby moje głupie życzenia nigdy się nie spełniły!

życzenia na nowy rok noworoczne
Patrz również: Jak wyrażać życzenia po angielsku, jeśli Dżin w butelce którego znajdziesz będzie anglojęzyczny?

Śmieszne życzenia noworoczne po angielsku

Sytuacja dodatkowo komplikuje się, że jeśli zapragniemy złożyć komuś życzenia noworoczne po angielsku!

Wtedy ogranicza nas nie tylko kreatywność, ale również język. Myślę, że dobrą pomocą na obie te bolączki jest skorzystanie z „gotowców” właśnie.

Nie dość, że ułatwiają nam życie, to dodatkowo nauka całych zdań i wyrażeń po angielsku jest najskuteczniejszą metodą nauki języka angielskiego!

Sposób nauki języka angielskiego o którym nikt nie mówi
Na ten temat więcej w tekście: Sposób nauki języka angielskiego o którym nikt nie mówi!

Dlatego zapraszam do poniższej listy wraz z polskim tłumaczeniem. Życie jest krótkie, tak więc życzmy naszym bliskim i dalekim całego szczęścia tego świata – najlepiej w taki sposób, jaki wywoła uśmiech na ich twarzach!

Śmieszne życzenia noworoczne z tłumaczeniem – lista

 • Sorry for all the annoying behavior I did through the year. May you give me another chance to do that in the next New Year!

Przepraszam za całe to denerwujące zachowanie przez cały rok. Obyś dała mi kolejną szansę, żebym mógł to robić w Nowym Roku!

 • Wishing you successful 12 months, Joyful 52 weeks, lovely 365 days, memorable 8760 hours, blessings of 525600 minutes and happiest 31536000 seconds. Happy New Year!

Życząc Ci 12 miesięcy sukcesów, 52 tygodni radości, wspaniałych 365 dni, pamiętnych 8760 godzin, błogosławionych 525600 minut i najszczęśliwszych 31536000 sekund. Szczęśliwego Nowego Roku!

 • Before I get drunk, dance on the bar, lose my phone, get naked and get arrested, let me wish you Happy New Year.

Zanim się upiję, zatańczę na barze, zgubię telefon, rozbiorę się do naga i zostanę aresztowany pozwól, że złożę Ci te najlepsze życzenia noworoczne!

kevin mccallister, kevin sam w domu, home alone
Czytaj również: Czy rodzice Kevina samego w domu nie byli przypadkiem gangsterami?
 • This Year may your hair and teeth, your face-lift, abs and stocks not fall, may your blood pressure, your cholesterol, white blood count and mortgage interest not rise. Happy New Year!

Oby tego roku Twoje włosy i zęby, lifting, brzuch i akcje nie spadły, a twoje ciśnienie krwi, cholesterol, ilość białych krwinek i odsetki od kredytu hipotecznego oby się nie podniosły. Szczęśliwego Nowego Roku!

 • Tom Cruise, Angelina Jolie, Aishwarya Rai, Salman Khan, Jennifer Lopez, Amitabh Bachchan & Me. All The Stars Wish U A Very Happy New Year.

Tom Cruise, Angelina Jolie, Aishwarya Rai, Salman Khan, Jennifer Lopez, Amitabh Bachchan & ja. Wszystkie gwiazdy życzą ci bardzo szczęśliwego nowego roku!

 • I wish your dog becomes intelligent to wash muddy legs before running on carpets this year. Happy New Year!

Życzę Ci, by Twój pies nauczył się myć sobie obłocone łapy zanim nie wbiegnie w tym roku na dywan. Najlepsze życzenia noworoczne!

buldog angielski komendy dla psa

Czytaj również: Dlaczego buldog angielski jest angielski i jak z nim gadać?

Cyniczne życzenia noworoczne

 • I will no longer wish you more success. You’ve had so much already. It should be mine this year! Happy new year to me!

Nie będę już życzył Ci sukcesów. Już odniosłeś ich tyle. W tym roku kolej na mnie! Najlepsze życzenia noworoczne dla mnie!

 • May New Year makes you realize to stop being a black sheep of this family and start to be a dove that brings peace. Have a blessed new year!

Obyś w nowym roku zrozumiał i przestał być czarną owcą w tej rodzinie, lecz został gołąbkiem niosącym pokój. Błogosławionego nowego roku!

 • May you find more time to help out the ignored and unattended people this New Year – and begin your charity at home – with your spouse.

Obyś w tym roku znalazł więcej czasu by nieść pomoc ignorowanym i pozbawionym opieki ludziom – i od miłosierdzia we własnym domu począwszy – zaczął od swej współmałżonki/małżonka.

 • May the New Year be like a trip inside Santa’s gift bag that is well stocked with all that you have been eyeing since Black Friday sale.

Oby Twój nowy rok był niczym podróż w głąb worka św. Mikołaja, który pełen jest wszystkiego, na co spozierałaś od czasu wyprzedaży w Czarny Piątek.

śmieszne toasty noworoczne po angielsku
„Oby wszystkie Twoje problemy trwały tyle co Twoje postanowienia noworoczne” Patrz również: Śmieszne toasty noworoczne po angielsku.

Zabawne życzenia noworoczne po angielsku

 • May you become a billionaire this year, as I have dreamt that you are going to gift me a bungalow! Have a prosperous New Year!

Obyś w tym roku został miliarderem, ponieważ w miałem sen, w którym dajesz mi bungalow w prezencie. Prosperity w nowym roku!

 • This Year I wish your neighbour does not ask you to babysit his tantrum-throwing daughter on weekends. Happy New Year!

Tego roku życzę Ci by Twój sąsiad nie prosił Cię, byś zajmował się w weekendy jego histeryczną córką. Szczęśliwego nowego roku!

 • May you have the grace and wisdom to act kindly, learning to distinguish between what is personal and what is not. May you have good friends to mirror your blind spots.

Obyś miała wdzięki i mądrość by działać uprzejmie, nauczyła się rozróżniać to co osobiste od nieosobistego. Obyś miała dobrych przyjaciół, którzy jak lustro pokażą Ci „ślepe” (niewidoczne) punkty.

 • This New Year hope you are not tempted to pile up on health food cookbooks and then end up heating frozen food at meal times.

Tego nowego roku obyś nie czuł pokusy by ułożyć książki kucharskie ze zdrowym jedzeniem na stertę i koniec końców odgrzewać mrożonki na posiłki.

postanowienia noworoczne
Czytaj również: Jak dotrzymać postanowień noworocznych? Amerykańscy psychologowie radzą

Życzenia noworoczne od Speakingo

Oczywiście życzę przede wszystkim spełnienia, ponadczasowej głębi i nieograniczonej radości pełnej miłości do bliskich i dalekich.

Jak również… sukcesów w nauce języka angielskiego!

Bo kiedy indziej niż jak na Nowy Rok jest lepszy moment, by zapisać się na kurs języka angielskiego online!


Dlatego nie odkładaj tego na potem!

Tu i teraz zapisz się na kurs języka angielskiego online Speakingo,

by za rok móc powiedzieć, że to noworoczne życzenie spełniło się z nawiązką!

(A przynajmniej zarejestruj się i wypróbuj przez tydzień za darmo!)


Życzenia noworoczne po angielsku zapożyczyłem ze strony

Funny New Year Messages and Quotes For Cleaver Wish

A jakie są Wasze noworoczne życzenia? Napiszcie po polsku lub po angielsku w komentarzach!

Pobierz za darmo aplikację speakingo do nauki języka angielskiego na telefon:

Zarejestruj się!

Zarejestruj się do serwisu by otrzymać pierwszy tydzień nauki za darmo!
lub
Podziel się angielskim - udostępnij tekst na swoim profilu:
Jak wygląda samodzielna nauka języka angielskiego na kursie Speakingo?
przepraszam za reklamY :)

Ale klikając w reklamy pomagasz mi tworzyć wartościowe teksty na bloga.

Российские государственные СМИ не говорят вам правду. Учи английский, чтобы понимать, что происходит на самом деле. Даже если вы не можете заплатить мне за это сейчас из-за банковской блокады...
Znajdź na blogu::
dziŚ Polecam:
Patrz również: Niebezpieczne związki przyimków z różnymi częściami mowy.
Przyimki z częściami mowy – niebezpieczne związki

Angielskie przyimki (prepositions) lubią łączyć się w niebezpieczne związki z różnymi częściami mowy (parts of speech). Dlaczego są to związki niebezpieczne? Ponieważ nie ma tu żadnej logiki, po prostu trzeba wyuczyć się ich na pamięć. Co gorsza nasza “intuicja” będzie często pracować przeciwko nam!

Czytaj dalej »
Najnowsze teksty:

Pobierz aplikację do nauki języka angielskiego na telefon:

Przejdźmy do nauki

Kliknij poniżej, by ćwiczyć mówienie po angielsku na kursie online Speakingo!

Jedna odpowiedź

 1. It is truly a nice and useful piece of info. I am glad that you just

  shared this useful information with us. Please keep

  us up to date like this. Thanks for sharing.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

blog kursu języka angielskiego online dr grzegorz kusnierz
dr Grzegorz Kuśnierz

masz już Dosyć teorii?
Potrzebujesz praktyki?

Nauka angielskiej gramatyki – szczególnie na blogu Speakingo oczywiście! – może być nawet prosta i przyjemna, ale najważniejsza zawsze jest jednak praktyka!
Dlatego zapraszam na sam kurs języka angielskiego, na którym cała ta opisana na blogu gramatyka i słownictwo ujęte są w ciekawych zdaniach, którymi rozmawiasz ze swoim telefonem lub komputerem jak z najlepszym nauczycielem, który rozumie Cię, chwali lub poprawia – i nigdy nie traci cierpliwości!
Kliknij poniżej, żeby zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań zobaczyć tę metodę nauki języka angielskiego, zrobić sobie test poziomujący i dyktando oraz dostać listę 2000 najpopularniejszych angielskich słów!