← Powrót do strony głównej angielskiego bloga Speakingo

Śmieszne życzenia noworoczne po angielsku

Nowy rok już za pasem. Zawsze mam problem z wymyśleniem nietuzinkowych życzeń na nowy rok i kończy się sztampowym “Szczęśliwego Nowego Roku” (Happy New Year!). Tym razem postanowiłem przygotować się do sylwestrowego szaleństwa i ułożyłem tę listę śmiesznych życzeń noworocznych po angielsku!


Życzenia noworoczne

Osobiście wierzę w moc życzeń. To co myślimy i życzymy później powiemy, a potem zrobimy. Życzeniami programujemy swój umysł tak, że podświadomie będziemy wybierać i dążyć do tego, co sobie zażyczyliśmy.

Dlatego uwielbiam święta i nowy rok, ponieważ ludzie dobrze sobie życzą.

To takie fajne!

Natomiast warto też uważać na to, czego sobie (i innym) życzymy. Jak to mawiają Rosjanie, „Jesteśmy więźniami własnych życzeń”. Z tym również się zgadzam – zwykle gdy ląduję w tarapatach życiowych, po szczerej analizie odkrywam, że w sumie to sam sobie tego piwa swoimi życzeniami nawarzyłem!

Dlatego czasami wysyłam sobie „życzenie kasujące” – oby moje głupie życzenia nigdy się nie spełniły!

Śmieszne życzenia noworoczne po angielsku

Sytuacja dodatkowo komplikuje się, że jeśli zapragniemy złożyć komuś życzenia noworoczne po angielsku!

Wtedy ogranicza nas nie tylko kreatywność, ale również język. Myślę, że dobrą pomocą na obie te bolączki jest skorzystanie z „gotowców” właśnie.

Nie dość, że ułatwiają nam życie, to dodatkowo nauka całych zdań i wyrażeń po angielsku jest najskuteczniejszą metodą nauki języka angielskiego!

Dlatego zapraszam do poniższej listy wraz z polskim tłumaczeniem. Życie jest krótkie, tak więc życzmy naszym bliskim i dalekim całego szczęścia tego świata – najlepiej w taki sposób, jaki wywoła uśmiech na ich twarzach!

Śmieszne życzenia noworoczne z tłumaczeniem – lista

 • Sorry for all the annoying behavior I did through the year. May you give me another chance to do that in the next New Year!

Przepraszam za całe to denerwujące zachowanie przez cały rok. Obyś dała mi kolejną szansę, żebym mógł to robić w Nowym Roku!

 • Wishing you successful 12 months, Joyful 52 weeks, lovely 365 days, memorable 8760 hours, blessings of 525600 minutes and happiest 31536000 seconds. Happy New Year!

Życząc Ci 12 miesięcy sukcesów, 52 tygodni radości, wspaniałych 365 dni, pamiętnych 8760 godzin, błogosławionych 525600 minut i najszczęśliwszych 31536000 sekund. Szczęśliwego nowego roku!

 • Before I get drunk, dance on the bar, lose my phone, get naked and get arrested, Let me wish you Happy New Year.

Zanim się upiję, zatańczę na barze, zgubię telefon, rozbiorę się do naga i zostanę aresztowany pozwól, że złożę Ci te najlepsze życzenia noworoczne!

 • This Year may your hair and teeth, your face-lift, abs and stocks not fall, may your blood pressure, your cholesterol, white blood count and mortgage interest not rise. Happy New Year!

Oby tego roku Twoje włosy i zęby, lifting, brzuch i akcje nie spadły, a twoje ciśnienie krwi, cholesterol, ilość białych krwinek i odsetki od kredytu hipotecznego oby się nie podniosły. Szczęśliwego nowego roku!

 • Tom Cruise, Angelina Jolie, Aishwarya Rai, Salman Khan, Jennifer Lopez, Amitabh Bachchan & Me. All The Stars Wish U A Very Happy New Year.

Tom Cruise, Angelina Jolie, Aishwarya Rai, Salman Khan, Jennifer Lopez, Amitabh Bachchan & ja. Wszystkie gwiazdy życzą ci bardzo szczęśliwego nowego roku!

 • I wish your dog becomes intelligent to wash muddy legs before running on carpets this year. Happy New Year!

Życzę Ci, by Twój pies nauczył się myć sobie obłocone łapy zanim nie wbiegnie w tym roku na dywan. Najlepsze życzenia noworoczne!

buldog angielski komendy dla psa

Czytaj również: Dlaczego buldog angielski jest angielski i jak z nim gadać?

Cyniczne życzenia noworoczne

 • I will no longer wish you more success. You’ve had so much already. It should be mine this year! Happy new year to me!

Nie będę już życzył Ci sukcesów. Już odniosłeś ich tyle. W tym roku kolej na mnie! Najlepsze życzenia noworoczne dla mnie!

 • May New Year makes you realize to stop being a black sheep of this family and start to be a dove that brings peace. Have a blessed new year!

Obyś w nowym roku zrozumiał i przestał być czarną owcą w tej rodzinie, lecz został gołąbkiem niosącym pokój. Błogosławionego nowego roku!

 • May you find more time to help out the ignored and unattended people this New Year – and begin your charity at home – with your spouse.

Obyś w tym roku znalazł więcej czasu by nieść pomoc ignorowanym i pozbawionym opieki ludziom – i od miłosierdzia we własnym domu począwszy – zaczął od swej współmałżonki/małżonka.

 • May the New Year be like a trip inside Santa’s gift bag that is well stocked with all that you have been eyeing since Black Friday sale.

Oby Twój nowy rok był niczym podróż w głąb worka św. Mikołaja, który pełen jest wszystkiego, na co spozierałaś od czasu wyprzedaży w Czarny Piątek.

Zabawne życzenia noworoczne po angielsku

 • May you become a billionaire this year, as I have dreamt that you are going to gift me a bungalow! Have a prosperous New Year!

Obyś w tym roku został miliarderem, ponieważ w miałem sen, w którym dajesz mi bungalow w prezencie. Prosperity w nowym roku!

 • This Year I wish your neighbour does not ask you to babysit his tantrum-throwing daughter on weekends. Happy New Year!

Tego roku życzę Ci by Twój sąsiad nie prosił Cię, byś zajmował się w weekendy jego histeryczną córką. Szczęśliwego nowego roku!

 • May you have the grace and wisdom to act kindly, learning to distinguish between what is personal and what is not. May you have good friends to mirror your blind spots.

Obyś miała wdzięki i mądrość by działać uprzejmie, nauczyła się rozróżniać to co osobiste od nieosobistego. Obyś miała dobrych przyjaciół, którzy jak lustro pokażą Ci „ślepe” (niewidoczne) punkty.

 • This New Year hope you are not tempted to pile up on health food cookbooks and then end up heating frozen food at meal times.

Tego nowego roku obyś nie czuł pokusy by ułożyć książki kucharskie ze zdrowym jedzeniem na stertę i koniec końców odgrzewać mrożonki na posiłki.

Życzenia noworoczne od Speakingo

Oczywiście życzę przede wszystkim spełnienia, ponadczasowej głębi i nieograniczonej radości pełnej miłości do bliskich i dalekich.

Jak również… sukcesów w nauce języka angielskiego! Bo kiedy indziej niż jak na nowy rok jest lepszy moment, by zapisać się na kurs języka angielskiego online!


Dlatego nie odkładaj tego na potem!

Tu i teraz zapisz się na kurs języka angielskiego online Speakingo,

by za rok móc powiedzieć, że to noworoczne życzenie spełniło się z nawiązką!

(A przynajmniej zarejestruj się i wypróbuj przez tydzień za darmo!)


Życzenia noworoczne zapożyczyłem ze strony

Funny New Year Messages and Quotes For Cleaver Wish

A jakie są Wasze noworoczne życzenia? Napiszcie po polsku lub po angielsku w komentarzach!

Sharing is caring!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (24 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...

Ciekawy tekst? Zostańmy w kontakcie!

Zapisz się do Newslettera Speakingo! Otrzymasz w ten sposób:

 co zapewni Ci ciągłość nauki!

(Zapisując się na kurs automatycznie zapisujesz się tez do newslettera.)