hello irlandia wywiad

Posłuchaj o angielskim ze Speakingo na falach radia Hello Irlandia

Dziennikarka Lady Aga z audycji Hello Irlandia rozmawia z dr Grzegorzem Kuśnierzem, założycielem platformy internetowej do nauki języka angielskiego Speakingo.


Ostatnio miałem przyjemność udzielać się w polskojęzycznej audycji Hello Irlandia na falach Dublin City FM. Zapraszam do posłuchania na YouTube nagrania audycji o nauce języka angielskiego, prowadzeniu internetowego startupu i historii miłosnej, która to wszystko umożliwiła!

W Facebookowej zajawce audycji Hello Irlandia przeczytać mogliśmy, że:

„Grzegorz uzyskał doktorat z teorii literatury angielskiej na Uniwersytet Gdański, uczył angielskiego na Uniwersytecie Opolskim. Ponadto, spędził wiele lat nauczając języka angielskiego w prywatnych szkołach. Od 7 lat mieszka w Londynie, gdzie pracuje w szkołach podstawowych.

Speakingo opinie Grzegorz Kuśnierz
Patrz również: Językowe pogawędki z komputerem – wywiad bloga Funtastyczny Angielski z założycielem platformy Speakingo.

Równolegle prowadzi własną działalność biznesową, która dostarcza mu mnóstwa okazji do zastosowania w praktyce najnowszych odkryć w dziedzinie językoznawstwa.

Jako, że nic nie sprawia większej frajdy niż robienie profesjonalnie tego, co się kocha, Grzegorz postanowił zbudować swoją platformę internetową do nauki języka angielskiego online od zera. Stworzył nie tylko autorską metodologię, ale wynajął również profesjonalnych programistów, którzy zbudowali internetowy serwis na desktopy oraz aplikację mobilną.

Kurs obejmuje 2000 słów niezbędnych do opanowania języka angielskiego w stopniu zadowalającym. Zadaniem ucznia jest powtarzanie całych fraz po angielsku (czyli słów osadzonych w konkretnym kontekście) za nagranym w studio głosem native speakera, co przełamuje blokadę przed mówieniem i ułatwia zapamiętanie przerabianego materiału.

angielski tarzan
Czytaj również: Czy jesteś nieśmiałym Tarzanem gdy trzeba powiedzieć coś po angielsku? O metodzie Speakingo na blogu Got It!

Twórca platformy prowadzi również bloga Speakingo, którego zadaniem jest ugruntowanie i uzupełnienie wiedzy w zakresie gramatyki, nabytej dzięki kursowi.

W wywiadzie, wspierając się dowodami naukowymi, Grzegorz obala znany mit o tym, że dzieci uczą się języka obcego najłatwiej i najszybciej – i że nauka w późnym wieku to droga pod górkę. Okazuje się, że jest wręcz przeciwnie!

Co więcej, kurs angielskiego może uchronić nas przed wieloma groźnymi chorobami, takimi jak demencja! A śledząc redagowanego z humorem bloga Speakingo dowiemy się m. in. dlaczego nawigacja GPS mówi do Chucka Norrisa w czasie przeszłym?

Bądźcie z nami❗❤#TuneIn — > https://www.dublincityfm.ie/

Wywiad o nauce angielskiego ze Speakingo i nie tylko, na falach radia Hello Irlandia

.

 

Język angielski nie nauczy się sam!

Jeśli brzmi to dobrze, dlaczego by nie spróbować nauki na kursie języka angielskiego online Speakingo!


Wypróbuj pierwszy tydzień za darmo i bez zobowiązań!

Zapisz się na kurs języka angielskiego Speakingo!


Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Jak wygląda samodzielna nauka języka angielskiego na kursie Speakingo?
Российские государственные СМИ не говорят вам правду. Учи английский, чтобы понимать, что происходит на самом деле. Даже если вы не можете заплатить мне за это сейчас из-за банковской блокады...
Znajdź na blogu::
reklama:

Klikając w reklamy pomagasz mi tworzyć wartościowe teksty na bloga.

dziŚ Polecam:
piosenki po angielsku
Days of the week, czyli dni tygodnia po angielsku

Potraficie wymienić wszystkie nazwy dni tygodnia po angielsku ? Zapewne wielu z Was twierdząco pokiwa w tym momencie głową. Jednak gdy postawiamy Tuesday obok Thursday zaczyna się niemały problem. Poznaj ich historię, pisownię, żarty i rymowanki z dniami tygodnia po angielsku.

Czytaj dalej »
what time is it, ktora godzina po angielsku, zegary
„What time is it” czyli nauka godzin po angielsku

Nauka godzin po angielsku zawsze zaczyna się od pytania What time is it (która godzina?). Jest to jeden z najbardziej podstawowych – i jakże praktycznych – angielskich zwrotów. Czy aby na pewno wiesz jak poprawnie odczytać z zegarka – i zrozumieć – aktualny czas po angielsku?

Czytaj dalej »
Najnowsze teksty:

Pobierz aplikację do nauki języka angielskiego na telefon:

Przejdźmy do nauki

Kliknij poniżej, by ćwiczyć mówienie po angielsku na kursie online Speakingo!
blog kursu języka angielskiego online dr grzegorz kusnierz
dr Grzegorz Kuśnierz

masz już Dosyć teorii?
Potrzebujesz praktyki?

Nauka angielskiej gramatyki – szczególnie na blogu Speakingo oczywiście! – może być nawet prosta i przyjemna, ale najważniejsza zawsze jest jednak praktyka!
Dlatego zapraszam na sam kurs języka angielskiego, na którym cała ta opisana na blogu gramatyka i słownictwo ujęte są w ciekawych zdaniach, którymi rozmawiasz ze swoim telefonem lub komputerem jak z najlepszym nauczycielem, który rozumie Cię, chwali lub poprawia – i nigdy nie traci cierpliwości!
Kliknij poniżej, żeby zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań zobaczyć tę metodę nauki języka angielskiego, zrobić sobie test poziomujący i dyktando oraz dostać listę 2000 najpopularniejszych angielskich słów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podczas gdy wszystko drożeje,

SPEAKINGO TANIEJE!

Z okazji nowego roku szkolnego,
zobacz nowy cennik!

MIESIĄC NAUKI ANGIELSKIEGO
JUŻ OD 59zł 24.9 ZŁ!

Problem z mówieniem po angielsku?

Zarejestruj się!

Zarejestruj się do serwisu by otrzymać pierwszy tydzień nauki za darmo!
lub
Mów jak anglik!