← Powrót do strony głównej angielskiego bloga Speakingo

Posłuchaj o angielskim ze Speakingo na falach radia Hello Irlandia

Dziennikarka Lady Aga z audycji Hello Irlandia rozmawia z dr Grzegorzem Kuśnierzem, założycielem platformy internetowej do nauki języka angielskiego Speakingo.


Ostatnio miałem przyjemność udzielać się w polskojęzycznej audycji Hello Irlandia na falach Dublin City FM. Zapraszam do posłuchania na YouTube nagrania audycji o nauce języka angielskiego, prowadzeniu internetowego startupu i historii miłosnej, która to wszystko umożliwiła!

W Facebookowej zajawce audycji Hello Irlandia przeczytać mogliśmy, że:

„Grzegorz uzyskał doktorat z teorii literatury angielskiej na Uniwersytet Gdański, uczył angielskiego na Uniwersytecie Opolskim. Ponadto, spędził wiele lat nauczając języka angielskiego w prywatnych szkołach. Od 7 lat mieszka w Londynie, gdzie pracuje w szkołach podstawowych.

Równolegle prowadzi własną działalność biznesową, która dostarcza mu mnóstwa okazji do zastosowania w praktyce najnowszych odkryć w dziedzinie językoznawstwa.

Jako, że nic nie sprawia większej frajdy niż robienie profesjonalnie tego, co się kocha, Grzegorz postanowił zbudować swoją platformę internetową do nauki języka angielskiego online od zera. Stworzył nie tylko autorską metodologię, ale wynajął również profesjonalnych programistów, którzy zbudowali internetowy serwis na desktopy oraz aplikację mobilną.

Kurs obejmuje 2000 słów niezbędnych do opanowania języka angielskiego w stopniu zadowalającym. Zadaniem ucznia jest powtarzanie całych fraz po angielsku (czyli słów osadzonych w konkretnym kontekście) za nagranym w studio głosem native speakera, co przełamuje blokadę przed mówieniem i ułatwia zapamiętanie przerabianego materiału.

Twórca platformy prowadzi również bloga Speakingo, którego zadaniem jest ugruntowanie i uzupełnienie wiedzy w zakresie gramatyki, nabytej dzięki kursowi.

W wywiadzie, wspierając się dowodami naukowymi, Grzegorz obala znany mit o tym, że dzieci uczą się języka obcego najłatwiej i najszybciej – i że nauka w późnym wieku to droga pod górkę. Okazuje się, że jest wręcz przeciwnie!

Co więcej, kurs angielskiego może uchronić nas przed wieloma groźnymi chorobami, takimi jak demencja! A śledząc redagowanego z humorem bloga Speakingo dowiemy się m. in. dlaczego nawigacja GPS mówi do Chucka Norrisa w czasie przeszłym?

Bądźcie z nami❗❤#TuneIn — > https://www.dublincityfm.ie/

Wywiad o nauce angielskiego ze Speakingo i nie tylko, na falach radia Hello Irlandia

.

Język angielski nie nauczy się sam!

Jeśli brzmi to dobrze, dlaczego by nie spróbować nauki na kursie języka angielskiego online Speakingo!


Wypróbuj pierwszy tydzień za darmo

Zapisz się na kurs języka angielskiego Speakingo!


Sharing is caring!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (47 votes, average: 4,98 out of 5)
Loading...

Ciekawy tekst? Zostańmy w kontakcie!

Zapisz się do Newslettera Speakingo! Otrzymasz w ten sposób:

 co zapewni Ci ciągłość nauki!

(Szczegóły po rejestracji do serwisu.)

(Zapisując się na kurs automatycznie zapisujesz się tez do newslettera.)