Aplikacja do nauki języka angielskiego iphone android najlepsza

Aplikacja mobilna do nauki języka angielskiego Speakingo

Już jest! Długo wyczekiwana aplikacja do nauki języka angielskiego Speakingo na iPhona i Androida jest już dostępna w AppStore (iOs) oraz Google Play (telefony z systemem Android)!


Speakingo dołącza do grona najlepszych aplikacji do nauki języka angielskiego!

Chociaż osobiście jestem oldschoolowym fanem pracy przed dużym ekranem – a najlepiej dwoma lub trzema – to jednak dziś bez aplikacji mobilnych na telefon ani rusz. Szczególnie aplikacje do nauki języka angielskiego dają swobodę nauki w podróży, na wyjazdach… czy w toalecie – gdziekolwiek tylko mamy chwilę czasu na naukę!

Dlatego również kurs języka angielskiego online Speakingo ma swoją aplikację mobilną dostępną w App Store na iPhona oraz w Google Play dla telefonów z Androidem.

najlepsza aplikacja do nauki języka angielskiego, iphone, android, podróże, travel english
W aplikacji do nauki angielskiego Speakingo znajdziesz mnóstwo pięknych i inspirujących zdjęć okraszonych studyjnymi nagraniami native speakera.
najlepsza aplikacja do nauki języka angielskiego, iphone, android, za darmo
Czy mówienie po angielsku wywołuje w Tobie skrajne emocje? Dzięki aplikacji Speakingo wkrótce będziesz mówić płynnie po angielsku jak native!
najlepsza aplikacja do nauki języka angielskiego, iphone, android, na wesoło
Do niektórych przykładów zdań wdały się wątki autobiograficzne 🙂

Jak wygląda aplikacja do nauki języka angielskiego Speakingo?

Zasadniczo w aplikacji do nauki języka angielskiego Speakingo wszystko wygląda tak samo jak w wersji na komputer stacjonarny. Po prostu jest mniejsze. Tak więc nie będziemy w stanie w pełni docenić walorów estetycznych zdjęć, które w dużej mierze zasłonią literki tekstu, jednak zyskujemy wygodę i komfort pracy na telefonie. Coś za coś.

Na początku widzimy Profil Ucznia:

profil ucznia Aplikacja do nauki języka angielskiego iphone android najlepsza
Tak wygląda Profil Ucznia w aplikacji do nauki języka angielskiego Speakingo

W zakładce „Lekcje” na dole możemy wybrać sobie na którym poziomie zaawansowania chcemy się uczyć. Znajdziesz tam również linki do tekstów na blogu Speakingo, które szczegółowo opisują ćwiczone na lekcji tematy.

6 poziomów zaawansowania odpowiadających 6 latom nauki angielskiego

Do wyboru mamy 6 poziomów zaawansowania (odpowiadających skali A1-C2 CEFR), a każdy z nich ma po 10 lekcji. W każdej lekcji jest ok. 40 par zdań, w których niepostrzeżenie zawartych jest 2000 najpopularniejszych angielskich słów, których znajomość pozwala zrozumieć 90% konwersacji w tym języku oraz cała angielska gramatyka.

Z tym że tutaj uczysz się ich jak dziecko uczące się mówić – słuchasz, odpowiadasz i nagle okazuje się, że wszystko rozumiesz i potrafisz poprawnie powiedzieć!

lekcje poziomy zaawansowania, aplikacja do nauki języka angielskiego iphone, android, najlepsza
Tu wybierasz swój poziom zaawansowania (możesz wcześniej zrobić sobie test poziomujący) oraz znajdziesz linki do tekstów na blogu, w których doczytasz sobie o gramatyce jeśli lubisz.

Tak więc nauka polega na rozmowie po angielsku ze swoim telefonem, który rozumie nas, chwali, a w razie potrzeby poprawia. A jeśli jesteś programistą zainteresować Cię może fakt, że aplikacja do nauki angielskiego Speakingo używa natywne rozpoznawanie mowy iPhona i Androida, tak więc działać będzie równie dobrze, co rozpoznawanie mowy Googla na desktopie.

Nauka angielskiego w aplikacji mobilnej Speakingo składa się z 4 części

Każda lekcja składa się z czterech części. W pierwszej tylko słuchasz nowego materiału i czytasz napisy z tłumaczeniem, żeby zobaczyć o co w ogóle chodzi. Następne trzy części są powtórkowe: odpowiadasz z pamięci na pytania z poprzednich lekcji (w końcu chodzi o to, żeby umieć mówić a nie czytać z kartki!), uczysz się zadawać pytania i poprawnie czytać angielskie słowa, oraz w czwartej części lekcji powtarzasz materiał z przerabianej właśnie lekcji.

najlepsza aplikacja do nauki języka angielskiego, iphone, android, czytanie, listening
Angielskie napisy i polskie tłumaczenie pojawiają się w zależności od tego na której części lekcji jesteś.

W ten sposób uczysz się poprzez praktykę a nie teorię. I dzięki temu gdy będzie trzeba coś powiedzieć to po prostu to powiesz – zamiast zastanawiać się godzinami którego czasu użyć, by koniec końców i tak użyć złej regułki.

W aplikacji do nauki języka angielskiego Speakingo uczysz się całych zdań i fraz, dzięki czemu budujesz podświadomy nawyk poprawnego mówienia po angielsku – a o to przecież nam chodzi!

najlepsza aplikacja do nauki języka angielskiego, iphone, android, kot
Jakiego języka się uczymy? Uczymy się języka angielskiego!

Aplikacja do nauki języka angielskiego na Androida, iPhona i komputer PC

Aplikacja Speakingo do nauki języka angielskiego na Androida i iPhona wygląda tak samo. Po prostu jedną znajdziesz w App Store (na iPhona) oraz a na Androida (większość telefonów) w Google Play.

Zasadniczo wyglądają tak samo jak strona www kursu języka angielskiego online Speakingo, którą widzisz w przeglądarce internetowej.

Aplikacja do nauki języka angielskiego iphone android najlepsza mobile
Z apką Speakingo możesz uczyć się angielskiego kiedy chcesz i gdzie chcesz!

Jedno konto dla iphona, Androida i komputera PC

A co jeśli chcesz uczyć się czasami na telefonie, a czasami w domu na komputerze? Nie ma problemu!

Na Speakingo za każdym razem logujesz się przy użyciu tego samego konta!

Tak więc jeśli opłacisz naukę na jednym urządzeniu, działać będzie również na drugim i vice versa. Po prostu pamiętaj, żeby zawsze logować się na ten sam e-mail – jeśli zalogujesz się na inny email, to system Speakingo nie będzie wiedział, że Ty i Ty! Oczywiście zachowujesz również swoje postępy w nauce angielskiego. To niezwykle wygodne i praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu nauka jest jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza!

najlepsza aplikacja do nauki języka angielskiego, iphone, android, pisanie writing
Tak, tak, w aplikacji do nauki języka angielskiego Speakingo znajdziesz wiele przykładów na znany i lubiany czas present perfect!

 

Czy można wypróbować tę aplikację do nauki języka angielskiego za darmo?

Jak najbardziej! Nikt tu nie chce sprzedać Ci kota w worku!

Tym bardziej że różnym ludziom pasują różne metody. Dlatego po rejestracji czy ściągnięciu sobie aplikacji na telefon przez tydzień możesz uczyć się języka angielskiego zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań. Co prawda nie masz wtedy dostępu do wszystkich przykładów, ale wystarczająco wiele, żeby „poczuć” czy taka nauka odpowiada Ci czy nie.

Przestań stresować się faktem, że nie potrafisz mówić po angielsku! Ściągnij sobie aplikację do nauki języka angielskiego na swojego iPhona czy telefon z Androidem i raz na zawsze naucz się języka angielskiego!

Aplikacja do nauki języka angielskiego iphone android najlepsza unit
Czy chcesz nauczyć się całego unitu? Oczywiście!

Angielski od zera do bohatera dzięki aplikacji mobilnej Speakingo!

A potem możesz – ale nie musisz – wykupić sobie dalszy dostęp do nauki, która nie kosztuje wcale milionów. Cały miesiąc nauki angielskiego w aplikacji Speakingo, chociażby 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu kosztuje tyle, co… pół  godziny lekcji z nauczycielem angielskiego (39zł miesięcznie – przy płatności rocznej z góry tyko 24.92zł!). Ale o tym zdecydować możesz dopiero po darmowym okresie próbnym, który do niczego Cię nie zobowiązuje!

Tak więc zobacz czy Ci to odpowiada i miłej nauki angielskiego w aplikacji Speakingo!

iPhone

Wypróbuj za darmo naukę języka angielskiego w aplikacji mobilnej na iPhona (iOS).

Android

Wypróbuj za darmo naukę angielskiego w aplikacji na większość telefonów.

Pobierz za darmo aplikację speakingo do nauki języka angielskiego na telefon:

Zarejestruj się!

Zarejestruj się do serwisu by otrzymać pierwszy tydzień nauki za darmo!
lub
Podziel się angielskim - udostępnij tekst na swoim profilu:
Jak wygląda samodzielna nauka języka angielskiego na kursie Speakingo?
przepraszam za reklamY :)

Ale klikając w reklamy pomagasz mi tworzyć wartościowe teksty na bloga.

Российские государственные СМИ не говорят вам правду. Учи английский, чтобы понимать, что происходит на самом деле. Даже если вы не можете заплатить мне за это сейчас из-за банковской блокады...
Znajdź na blogu::
dziŚ Polecam:
Najnowsze teksty:

Co to znaczy BSOD?

Anglicy uwielbiają skróty, co nie zawsze ułatwia im komunikację i wzajemne zrozumienie. Popularnym ostatnio skrótem stał się BSOD. Co znaczy ten skrót?

Czytaj dalej »

Pobierz aplikację do nauki języka angielskiego na telefon:

Przejdźmy do nauki

Kliknij poniżej, by ćwiczyć mówienie po angielsku na kursie online Speakingo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

blog kursu języka angielskiego online dr grzegorz kusnierz
dr Grzegorz Kuśnierz

masz już Dosyć teorii?
Potrzebujesz praktyki?

Nauka angielskiej gramatyki – szczególnie na blogu Speakingo oczywiście! – może być nawet prosta i przyjemna, ale najważniejsza zawsze jest jednak praktyka!
Dlatego zapraszam na sam kurs języka angielskiego, na którym cała ta opisana na blogu gramatyka i słownictwo ujęte są w ciekawych zdaniach, którymi rozmawiasz ze swoim telefonem lub komputerem jak z najlepszym nauczycielem, który rozumie Cię, chwali lub poprawia – i nigdy nie traci cierpliwości!
Kliknij poniżej, żeby zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań zobaczyć tę metodę nauki języka angielskiego, zrobić sobie test poziomujący i dyktando oraz dostać listę 2000 najpopularniejszych angielskich słów!