Z językiem angielskim zarobisz do 8000 zł więcej na miesiąc!, zarobki, praca

Z językiem angielskim zarobisz do 8000 zł więcej na miesiąc!

Wyniki Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń nie pozostawiają najmniejszych wątpliwości. Dzięki językowi angielskiemu zarobisz więcej i to na każdym stanowisku pracy!


/Na memie: Porozmawiajmy (o) pieniądzach./

8000 zł więcej na miesiąc dzięki samemu językowi angielskiemu!

W Ogólnopolskich Badaniach Wynagrodzeń zadano Polakom ciekawe pytanie – ile zarabiają. Pytano też czy znają język angielski. Okazało się, że osoby o tych samych kompetencjach i umiejętnościach, na tym samym stanowisku pracy, w tej samej branży, mogą dostawać całkiem inne wypłaty. Różnicą jest tu znajomość języka angielskiego właśnie!

Największa dysproporcja jest oczywiście na stanowiskach, na których zarabia się najwięcej. Na przykład dyrektorzy tylko słabo znający język angielski zarabiają 10 tys. złotych brutto, podczas gdy Ci, którzy dobrze sobie z nim radzą już 18 tys. złotych. Jeśli jesteś więc dyrektorem, z językiem angielskim zarobisz aż 8 000 złotych więcej na miesiąc. Co miesiąc!

Szczególnie ważne jest to (na każdym szczeblu kariery i stanowisku) w zagranicznych firmach, gdzie generalnie zarobki są wyższe.

Szkolenie pracownicze online dla firm z języka angielskiego
Patrz również: Szkolenie pracownicze online dla firm z języka angielskiego.

Dzięki angielskiemu każdy sam daje sobie co najmniej 500+!

Nie myśl jednak, że dotyczy to wyłącznie dyrektorów:

  • kierownik dostanie ponad 4 tys. zł więcej na miesiąc!
  • specjalista 1500 zł więcej co miesiąc!
  • nawet w przypadku szeregowych pracowników różnica wyniesie ponad 500 zł!

To całkiem sporo pieniędzy, które co miesiąc mogą zasilić Twój domowy budżet!

Angielski to najlepsza inwestycja!

Zdecydowanie nie można powiedzieć więc, że nauka języka angielskiego to stracony czas czy pieniądze. Wręcz przeciwnie, to dużo lepsza i pewniejsza inwestycja niż w bitcoiny!

Nauka angielskiego podnosi jakość życia poszczególnych ludzi, a wyższy poziom angielskiego pozwala lepiej rozwijać się całym firmom i gospodarkom kraju.

kursy językowe dla firm, angielski online, kursy online, biznesowy angielski, nauka, roi
Patrz również: Kursy językowe dla firm: Jaki jest ROI z nauki angielskiego, czyli czy opłaca mi się taka inwestycja?

Szczególnie jeśli zapiszesz się na kurs języka angielskiego online Speakingo, na którym cały miesiąc szybkiej i skutecznej nauki online kosztuje tyle, co jedna korepetycja z lektorem!

Na kursie angielskiego Speakingo rozmawiasz z komputerem lub telefonem, który rozumie Cię, chwali lub w razie potrzeby poprawia. A Ty oglądasz piękne zdjęcia, relaksujesz się, podczas gdy cała wiedza sama wchodzi Ci do głowy!

Zresztą najlepiej wypróbuj sama lub sam! Zarejestruj się dwoma kliknięciami poniżej, żeby wypróbować naukę angielskiego na Speakingo przez tydzień za darmo!


Chcesz więcej zarabiać?

Zapisz się na kurs języka angielskiego online Speakingo!

Ty z przyszłości podziękujesz sobie za tę decyzję!


Informacje na podstawie Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń z 2019 roku, w którym udział wzięło 160 tys. osób. Podane kwoty są kwotami brutto. Dane za portalem wynagrodzenia.pl. Mem z MemeMakera.

A jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie? Czy rzeczywiście z językiem angielskim zarobisz więcej na miesiąc? A może inaczej – bez angielskiego nic nie zarobisz bo nie dostaniesz pracy? Napiszcie co o tym myślicie w komentarzach!

Pobierz za darmo aplikację speakingo do nauki języka angielskiego na telefon:

Zarejestruj się!

Zarejestruj się do serwisu by otrzymać pierwszy tydzień nauki za darmo!
lub
Podziel się angielskim - udostępnij tekst na swoim profilu:
Jak wygląda samodzielna nauka języka angielskiego na kursie Speakingo?
przepraszam za reklamY :)

Ale klikając w reklamy pomagasz mi tworzyć wartościowe teksty na bloga.

Российские государственные СМИ не говорят вам правду. Учи английский, чтобы понимать, что происходит на самом деле. Даже если вы не можете заплатить мне за это сейчас из-за банковской блокады...
Znajdź na blogu::
dziŚ Polecam:
jak wymawiać nazwy angielskich firm, marki, brands
Jak się wymawia nazwy firm po angielsku?

Angielska wymowa płata nam figle również w przypadku nazw popularnych amerykańskich czy angielskich firm. Jak wymawiać Mercedes czy Levis? Z tego wpisu i wideo dowiesz się i usłyszysz jak się wymawia nazwy różnych firm po angielsku.

Czytaj dalej »
Najnowsze teksty:

Pobierz aplikację do nauki języka angielskiego na telefon:

Przejdźmy do nauki

Kliknij poniżej, by ćwiczyć mówienie po angielsku na kursie online Speakingo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

blog kursu języka angielskiego online dr grzegorz kusnierz
dr Grzegorz Kuśnierz

masz już Dosyć teorii?
Potrzebujesz praktyki?

Nauka angielskiej gramatyki – szczególnie na blogu Speakingo oczywiście! – może być nawet prosta i przyjemna, ale najważniejsza zawsze jest jednak praktyka!
Dlatego zapraszam na sam kurs języka angielskiego, na którym cała ta opisana na blogu gramatyka i słownictwo ujęte są w ciekawych zdaniach, którymi rozmawiasz ze swoim telefonem lub komputerem jak z najlepszym nauczycielem, który rozumie Cię, chwali lub poprawia – i nigdy nie traci cierpliwości!
Kliknij poniżej, żeby zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań zobaczyć tę metodę nauki języka angielskiego, zrobić sobie test poziomujący i dyktando oraz dostać listę 2000 najpopularniejszych angielskich słów!