znasz już język angielski

A teraz wyobraź sobie, że znasz już język angielski…

Przeprowadźmy krótki eksperyment myślowy. Wyobraź sobie, że znasz już język angielski…


Ostatnia lekcja kursu języka angielskiego…

Kurs języka angielskiego online Speakingo właśnie dobiegł końca. Trochę może to trwało i kosztowało, ale już po wszystkim, wszystkie lekcje odrobione.

Jak się z tym czujesz?

Na pewno satysfakcja z osiągnięcia wyznaczonego sobie celu. Tyle lat obiecywaliśmy sobie nauczyć się języka angielskiego i w końcu to zrobiliśmy. I wcale nie bolało!

Spacer z angielskim

Wstajesz więc od komputera i idziesz na spacer. Tu przechodzień pyta o drogę po angielsku. Okazuje się, że bez problemu potrafisz wytłumaczyć drogę!

Co więcej po wymianie kilku zdań orientujesz się, że to bardzo miła osoba, trochę zagubiona w obcym mieście. Umawiacie się nawet na kawę, bo znasz już język angielski.

znasz już język angielski
Patrz również: Cytaty o miłości do nauki angielskiego.

Znasz tę piosenkę?

Spotykasz się z przyjaciółką. W radio leci piosenka. Ona mówi „ale fajna piosenka, ciekawe o czym śpiewają”. A ty po prostu opowiadasz jej o czym ona jest. „Wow! Skąd Ty to wszystko wiesz?” zaciekawiona pyta.

Wspominasz coś o kursie języka angielskiego online Speakingo i wyciągasz książkę z Szekspirem w oryginale, bo przecież znasz już język angielski. Koleżanka spada pod stół z wrażenia!

Znasz odpowiedź na pytania w zadaniu domowym!

W domu córka znowu nie rozumie zadania domowego z języka angielskiego. Siadacie i uczycie się razem.

Potrafisz wszystko jej wytłumaczyć, a ona wpatrzona w Ciebie mówi „Mamo (tato)! Jesteś najmądrzejsza na świecie!”.

W końcu przecież znasz już język angielski!

Wiesz co powiedzieć klientowi w pracy

W pracy szefowa biega znerwicowana, ponieważ przyjeżdżają zagraniczni kontrahenci. A Ty się tylko uśmiechasz.

Wiesz, że zwróci się do Ciebie o pomoc, która nie będzie dla Ciebie żadnym wyzwaniem. Po prostu porozmawiasz sobie po angielsku z podobnymi ludźmi z zagranicy. Oczywiście wszystko to kończy się dla Ciebie podwyżką, ponieważ znasz już język angielski!

kursy językowe dla firm, angielski online, kursy online, biznesowy angielski, nauka, roi
Patrz również: Kursy językowe dla firm: Jaki jest ROI z nauki angielskiego, czyli czy opłaca mi się taka inwestycja?

Wakacje z angielskim

Skoro dzięki angielskiemu zarabiasz już więcej pieniędzy, warto pojechać na wakacje. Ku swojemu zdziwieniu ogłoszenia na lotnisku nie są już niezrozumiałymi zaklęciami, lecz dowiadujesz się z nich, z której bramki wylatuje Twój samolot.

Dobrze zrozumieć to od razu, bo okazuje się, że droga do bramek daleka. Na szczęście rozumiesz wszystkie informacje i znaki na lotnisku. Udaje Ci się zdążyć na samolot, ponieważ znasz już język angielski.

Myślisz tylko o tych wszystkich biedakach, którzy nie rozumieją języka angielskiego i zestresowani biegają wkoło…

dlaczego nauka języka angielskiego jest prosta
Patrz również: Dlaczego nauka języka angielskiego jest prosta?

W samolocie człowiek obok mówi coś do Ciebie. Nawykowo chcesz odmówić, gdy nagle dociera do Ciebie, że przecież wszystko rozumiesz!

„Tak, strasznie trzęsie” odpowiadasz po angielsku. Lot przyjemnie mija na rozmowie z miłym człowiekiem z innego kraju, który ma bardzo ciekawe życie i historie. Wychodzisz z samolotu z uśmiechem na ustach. A to dopiero początek miłego dnia! A wszystko to jedynie dlatego, że znasz już język angielski.

Wakacje są świetne, nie ma problemu z dogadaniem się na recepcji hostelu, wypożyczeniem sprzętu sportowego czy zrozumieniem przewodnika turystycznego. Z laptopem pełnym adresów emailowych do nowo poznanych ludzi wracasz zrelaksowana do domu. Wspaniały czas, ponieważ znasz już język angielski.

Jak wygląda nauka angielskiego na kursie online Speakingo?
Patrz również: Jak wygląda nauka angielskiego na kursie online Speakingo?

Naprawdę znasz już język angielski!

Historię można by ciągnąć w nieskończoność. To naukowy fakt, że dzięki nauce języka angielskiego Twoje ciało i mózg zdrowieje, zaczynasz więcej zarabiać i podnosi się jakość Twojego życia, świat staje przed Tobą otworem.

Co więc zrobić, żeby pewnego dnia otworzyć oczy i zrozumieć, że znasz już język angielski?

Język angielski nie nauczy się sam!

Nauka języka angielskiego nie musi być wcale nudna ani trudna!

A na pewno nie jest taka na kursie języka angielskiego online Speakingo!

Zapomnij o nudnych listach słówek czy niezrozumiałych regułkach gramatycznych! Najważniejsza jest praktyka – i tak właśnie wygląda nauka na kursie Speakingo!

modals in the past, queen elisabeth, speakingo

Oglądasz piękne zdjęcia i… rozmawiasz sobie ze swoim komputerem lub telefonem! A on mówi do Ciebie głosem native speakera, chwali Cię, w razie potrzeby poprawia, i nigdy nie traci cierpliwości ani nie odwołuje lekcji!

A wiedza sama wchodzi Ci do głowy!

Zresztą najlepiej przekonaj się o tym sama lub sam. Zarejestruj się dwoma kliknięciami poniżej, żeby przez tydzień, bez żadnych zobowiązań, wypróbować ten sposób nauki języka angielskiego!


Zapisz się już dziś na kurs języka angielskiego online Speakingo!

Ty z przyszłości podziękujesz sobie za tę decyzję!


A Wy lubicie sobie pomarzyć, jak fajnie to by było znać już język angielski? Podzielcie się swoimi wizjami w komentarzach!

Pobierz za darmo aplikację speakingo do nauki języka angielskiego na telefon:

Zarejestruj się!

Zarejestruj się do serwisu by otrzymać pierwszy tydzień nauki za darmo!
lub
Podziel się angielskim - udostępnij tekst na swoim profilu:
Jak wygląda samodzielna nauka języka angielskiego na kursie Speakingo?
przepraszam za reklamY :)

Ale klikając w reklamy pomagasz mi tworzyć wartościowe teksty na bloga.

Российские государственные СМИ не говорят вам правду. Учи английский, чтобы понимать, что происходит на самом деле. Даже если вы не можете заплатить мне за это сейчас из-за банковской блокады...
Znajdź na blogu::
dziŚ Polecam:
Najnowsze teksty:

Pobierz aplikację do nauki języka angielskiego na telefon:

Przejdźmy do nauki

Kliknij poniżej, by ćwiczyć mówienie po angielsku na kursie online Speakingo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

blog kursu języka angielskiego online dr grzegorz kusnierz
dr Grzegorz Kuśnierz

masz już Dosyć teorii?
Potrzebujesz praktyki?

Nauka angielskiej gramatyki – szczególnie na blogu Speakingo oczywiście! – może być nawet prosta i przyjemna, ale najważniejsza zawsze jest jednak praktyka!
Dlatego zapraszam na sam kurs języka angielskiego, na którym cała ta opisana na blogu gramatyka i słownictwo ujęte są w ciekawych zdaniach, którymi rozmawiasz ze swoim telefonem lub komputerem jak z najlepszym nauczycielem, który rozumie Cię, chwali lub poprawia – i nigdy nie traci cierpliwości!
Kliknij poniżej, żeby zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań zobaczyć tę metodę nauki języka angielskiego, zrobić sobie test poziomujący i dyktando oraz dostać listę 2000 najpopularniejszych angielskich słów!