← Powrót do strony głównej angielskiego bloga Speakingo

A teraz wyobraź sobie, że znasz już język angielski…

Przeprowadźmy krótki eksperyment myślowy. Wyobraź sobie, że znasz już język angielski…

Kurs języka angielskiego online Speakingo właśnie dobiegł końca. Trochę może to trwało i kosztowało, ale już po wszystkim, wszystkie lekcje odrobione. Jak się z tym czujesz?

Na pewno satysfakcja z osiągnięcia wyznaczonego sobie celu. Tyle lat obiecywaliśmy sobie nauczyć się języka angielskiego i w końcu to zrobiliśmy. I wcale nie bolało.

Wstajesz więc od komputera i idziesz na spacer. Tu przechodzień pyta o drogę po angielsku. Okazuje się, że bez problemu potrafisz wytłumaczyć drogę. Co więcej po wymianie kilku zdań orientujesz się, że to bardzo miła osoba, trochę zagubiona w obcym mieście. Umawiacie się nawet na kawę, bo znasz już język angielski.

znasz już język angielski

Spotykasz się z przyjaciółką. W radio leci piosenka. Ona mówi „ale fajna piosenka, ciekawe o czym śpiewają”. A ty po prostu opowiadasz jej o czym ona jest. „Wow! Skąd Ty to wszystko wiesz?” zaciekawiona pyta. Wspominasz coś o kursie języka angielskiego online Speakingo i wyciągasz książkę z Szekspirem w oryginale, bo przecież znasz już język angielski. Koleżanka spada pod stół z wrażenia.

W domu córka znowu nie rozumie zadania domowego z języka angielskiego. Siadacie i uczycie się razem. Potrafisz wszystko jej wytłumaczyć, a ona wpatrzona w Ciebie mówi „Mamo (tato)! Jesteś najmądrzejsza na świecie!”. W końcu przecież znasz już język angielski!

W pracy szefowa biega znerwicowana, ponieważ przyjeżdżają zagraniczni kontrahenci. A Ty się tylko uśmiechasz. Wiesz, że zwróci się do Ciebie o pomoc, która nie będzie dla Ciebie żadnym wyzwaniem. Po prostu porozmawiasz sobie po angielsku z podobnymi ludźmi z zagranicy. Oczywiście wszystko to kończy się dla Ciebie podwyżką, ponieważ znasz już język angielski.

jak sie uczyc typy uczniow nauka angielskiego online speakingo kurs

Skoro masz już więcej pieniędzy, warto pojechać na wakacje. Ku swojemu zdziwieniu ogłoszenia na lotnisku nie są już niezrozumiałymi zaklęciami, lecz dowiadujesz się z nich, z której bramki wylatuje Twój samolot. Dobrze zrozumieć to od razu, bo okazuje się, że droga do bramek daleka. Na szczęście rozumiesz wszystkie informacje i znaki na lotnisku. Udaje Ci się zdążyć na samolot, ponieważ znasz już język angielski.

Myślisz tylko o tych wszystkich biedakach, którzy nie rozumieją języka angielskiego i zestresowani biegają wkoło.

W samolocie człowiek obok mówi coś do Ciebie. Nawykowo chcesz odmówić, gdy nagle dociera do Ciebie, że przecież wszystko rozumiesz. „Tak, strasznie trzęsie” odpowiadasz po angielsku. Lot przyjemnie mija na rozmowie z obcym człowiekiem, który ma bardzo ciekawe życie i historie. Wychodzisz z samolotu z uśmiechem na ustach. A to dopiero początek miłego dnia! A wszystko to jedynie dlatego, że znasz już język angielski.

znasz już język angielski

Wakacje są świetne, nie ma problemu z dogadaniem się na recepcji hostelu, wypożyczeniem sprzętu sportowego czy zrozumieniem przewodnika turystycznego. Z laptopem pełnym adresów emailowych do nowo poznanych ludzi wracasz zrelaksowana do domu. Wspaniały czas, ponieważ znasz już język angielski.

Historię można by ciągnąć w nieskończoność. To naukowy fakt, że dzięki nauce języka angielskiego Twoje ciało i mózg zdrowieje, zaczynasz więcej zarabiać i podnosi się jakość Twojego życia, świat staje przed Tobą otworem.

Co więc zrobić, żeby pewnego dnia otworzyć oczy i zrozumieć, że znasz już język angielski?

znasz już język angielski


Język angielski nie nauczy się sam!

Zapisz się już dziś na kurs języka angielskiego online Speakingo!


A Wy lubicie sobie pomarzyć, jak fajnie to by było znać już język angielski? Podzielcie się swoimi wizjami w komentarzach!

Sharing is caring!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (235 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...

Ciekawy tekst? Zostańmy w kontakcie!

Zapisz się do Newslettera Speakingo! Otrzymasz w ten sposób:

 co zapewni Ci ciągłość nauki!

A tak swoją drogą w styczniu mamy promocję -60% zniżki!

(Szczegóły po rejestracji do serwisu.)

(Zapisując się na kurs automatycznie zapisujesz się tez do newslettera.)