← Powrót do strony głównej angielskiego bloga Speakingo

Pomysł na szybki prezent na ostatnią chwilę

W świątecznym ferworze zapomniałeś prezentu dla cioci? Jeśli potrzebujesz szybkiego prezentu na ostatnią chwilę to jest jeszcze ostatnia deska ratunku dla Ciebie – kupon upominkowy na kurs języka angielskiego online Speakingo!


/na obrazku/

Ty dostaniesz kupon upominkowy (i) Ty dostaniesz kupon upominkowy (i ty też) Ty dostaniesz kupon upominkowy…

Prezenty online

Prezenty online to świetny sposób dla wszystkich, którzy nie lubią tłoku i korków, albo mieszkają daleko od miasta. Oczywiście zakupy online mają swoje zalety i wady. Jeśli nie możemy czegoś dotknąć, nie wiemy z jakiego materiału jest wykonane, albo czy ubranie będzie pasować. To co świetnie wygląda na zdjęciu, często nader mizernie prezentuje się w rzeczywistości.

Przede wszystkim jednak w gorących okresach, na przykład przed świętami Bożego Narodzenia poczta i kurierzy są tak obciążeni, że jest duża szansa na to, iż nasz świąteczny prezent online stanie się… poświątecznym prezentem online.

Co zrobić więc, jeśli nie chcemy zachować się jak złośliwa siostra z poniższego mema?

szybki prezent na ostatnią chwilę

Moja siostra naprawdę jest najgorszym człowiekiem „kiedykolwiek” (w sensie: najgorszym jaki kiedykolwiek żył na świecie). [Na kartce] Nie mogłam pozwolić sobie (finansowo) na prezent w tym roku, tak więc dałam/zorganizowałam Ci to pudełko.

Szybki prezent na ostatnią chwilę

Oczywiście zawsze można wrzucić parę banknotów do koperty i sprawa załatwiona. No ale co to za prezent. Nie jest to coś, o czym nasi bliscy i dalecy będą wspominać, nie będą myśleć o nas za każdym razem, jak użyją tego „prezentu”…

Może jest jednak coś, co jest praktycznym, pożytecznym i przede wszystkim szybkim prezentem, który zdobyć można na ostatnią chwilę?

Szczególnie jeśli łącząca nas relacja nie pozwala pójść za radą tym razem z tego mema…

szybki prezent na ostatnią chwilę

Seks oralny jest zawsze świetnym pomysłem na prezent na ostatnią chwilę.

Kupon upominkowy na kurs języka angielskiego online

Prawdopodobnie więc w większości przypadków dużo lepszym pomysłem na szybki prezent na ostatnią chwilę będzie jednak kupon do nauki na kursie języka angielskiego Speakingo!

Prezent jest o tyle bezpieczny, że:

  • kurs angielskiego Speakingo obejmuje wszystkie poziomy zaawansowania, tak więc nadaje się dla każdego nie ważne jak dobrze czy źle by językiem angielskim nie władał
  • to kurs online, więc nie ma wymówki w postaci braku czasu na dojazdy czy napiętego harmonogramu dnia – korzystać można z niego w drodze do pracy, w środku nocy w pidżamie, kiedy tylko mamy parę minut przerwy
  • można korzystać z niego jeśli tylko ktoś ma komputer z darmową przeglądarką Chrome lub zainstalować można sobie aplikację Speakingo na telefon z Androidem

Taki kupon upominkowy po wydrukowaniu świetnie sprawdzi się w roli samodzielnego prezentu (czy nawet można go przesłać emailem) lub jako uzupełnienie zestawu ze skarpetami czy czym tam jeszcze!

Angielski jest najlepszym prezentem!

Dzięki językowi angielskiemu ludzie stają się zdrowsi (nauka szczególnie chroni przed demencją i Alzheimerem na starość), więcej zarabiają a ich jakość życia się podnosi.

Każdy wie, że język angielski jest tak bardzo ważny, czasami ludzie jednak boją się zrobić ten pierwszy krok.

Pomóż im w tym!

Podaruj im kupon upominkowy na kurs języka angielskiego… i miej problem z szybkim prezentem na ostatnią chwilę z głowy!

giftcard, piesel

Zrób sobie szybki prezent!

Chcesz na własnej skórze najpierw wypróbować na czym polega nauka na kursie języka angielskiego online Speakingo?

Nic prostszego!

Jednym kliknięciem (no dobra, dwoma) poniżej zapisz się by bez żadnych haczyków i zobowiązań przez tydzień przetestować kurs angielskiego Speakingo.

Tylko ostrzegam – może okazać się, że sama czy sam zaczniesz uczyć się z nami języka angielskiego na stałe!


Zapisz się na szybki kurs języka angielskiego online Speakingo!


A czy Wam zdarza się zapomnieć o czyichś urodzinach? Czy często potrzebujecie szybkiego prezentu na ostatnią chwilę? Macie jakieś inne patenty na to? Podzielcie się komentarzach [reklamy jak zawsze będą usuwane]!

Sharing is caring!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (37 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...

Ciekawy tekst? Zostańmy w kontakcie!

Zapisz się do Newslettera Speakingo! Otrzymasz w ten sposób:

 co zapewni Ci ciągłość nauki!

(Szczegóły po rejestracji do serwisu.)

(Zapisując się na kurs automatycznie zapisujesz się tez do newslettera.)