← Powrót do strony głównej angielskiego bloga Speakingo

Noworoczna promocja na kurs języka angielskiego online -60%

Nowy Rok Nowa Ja? W końcu nadszedł czas ostatecznego rozwiązania kwestii języka angielskiego? Skorzystaj z fenomenalnej, noworocznej promocji na kurs języka angielskiego online Speakingo – kup cały rok z góry aż 60% taniej! Tylko w styczniu!


Język angielski na nowy rok!

Ile razy obiecywałaś czy obiecywałeś sobie, że w końcu nauczysz się języka angielskiego?

Teraz jest najlepszy moment, żeby ostatecznie rozprawić się ze swoją blokadą językową i nieumiejętnością komunikacji w tym języku całego świata!

Co jednak zrobić gdy noworoczny zapał ostygnie by nie zrezygnować z naszych postanowień noworocznych i nie rzucić nauki języka angielskiego?

Najlepiej opłacić naukę na cały rok z góry! Wtedy nie będzie już wymówki – trzeba będzie się uczyć skoro już zapłaciliśmy!

Banalne? Może, ale działa!

kurs jezyka angielskiego online speakingo i kot

Dlaczego akurat kurs języka angielskiego online Speakingo?

Nie każdy ma czas i pieniądze na lekcje indywidualne lub zajęcia w szkole językowej. To jednak nie koniec świata!

Są też różne platformy do nauki języka angielskiego przez internet, na których samodzielnie można uczyć się angielskiego.

Problem z nauką online jest jednak często taki, że uczymy się słówek lub robimy ćwiczenia z gramatyki, ale gdy trzeba coś rzeczywiście powiedzieć słowa nie chcą przejść nam przez gardło. Dlatego nauka na kursie języka angielskiego online Speakingo wygląda zupełnie inaczej!

Na Speakingo trzeba cały czas mówić po angielsku. A co ciekawe, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii rozpoznawania mowy komputer czy telefon rozumie Cię, chwali a w razie potrzeby poprawia. To zupełnie inne podejście!

gerund infinitive ing

„Przed Speakingo / Po Speakingo”.

W ten sposób od samego początku budujesz nawyk mówienia pełnymi, poprawnymi zdaniami; uczysz się jak dziecko, które dopiero co uczy się mówić. I wierz mi, nie musisz wiedzieć co to „partykuła”, żeby poprawnie jej używać!

Na sześciu poziomach zaawanasowania (od zera do bohatera!) kursu języka angielskiego online Speakingo znajdziesz 2500 zdań, w których zawarta jest cała potrzebna Ci gramatyka. Jest też 2500 najważniejszych słów, których znajomość pozwala rozumieć 90% rozmów po angielsku. Program pamięta które zdania już potrafisz, odpytuje Cię tylko z tego, z czym musisz jeszcze popracować – ale sama czy sam decydujesz o swoim tempie nauki!

Słuchasz głosu native speakera, oglądasz śliczne zdjęcia i przyjemnie rozmawiasz sobie po angielsku, a język sam wchodzi Ci do głowy!

To nie tylko niezwykle skuteczna, ale również przyjemna i bezstresowa metoda nauki języka angielskiego!

Noworoczna promocja na kurs języka angielskiego online Speakingo: Aż -60% taniej!

Normalnie miesiąc nauki na Speakingo kosztuje 99zł, a 59 zł w abonamencie. To nie jest drogo – dostajesz cały miesiąc nauki angielskiego, kiedy chcesz i jak długo chcesz, 24/7 za cenę jednej korepetycji!

W noworocznej promocji na kurs języka angielskiego online Speakingo możesz dostać cały rok nauki jeszcze o 60% taniej niż normalnie!

Zamiast płacić 1188 zł w dwunastu jednorazowych płatnościach, w noworocznej promocji na kurs języka angielskiego online Speakingo całe 12 miesięcy nauki kosztuje zaledwie 499zł!

Dzięki temu naukę języka angielskiego w nowym roku będziesz mieć z głowy – a pod koniec roku – po angielsku! – podziękujesz sobie, za tę decyzję!

Skorzystaj z noworocznej promocji

modals in the past, queen elisabeth, speakingo

Jak skorzystać z noworocznej promocji na kurs języka angielskiego online Speakingo?

Jeśli jesteś zalogowanym użytkownikiem kursu języka angielskiego online Speakingo wystarczy kliknąć w przycisk poniżej i przeniesie Cię on do tajemnej strony z promocyjną płatnością.

Jeśli dopiero się poznajemy musisz najpierw się zarejestrować – możesz zrobić to również dwoma kliknięciami w przycisk poniżej!

Link (czerwony przycisk) do noworocznej promocji na kurs języka angielskiego online Speakingo jest również w Moim Profilu (strona z dziewczynami z flagą nad morzem), do którego wchodzisz po zalogowaniu do Speakingo (czerwony przycisz Zacznij / Kontynuuj naukę).


Angielski nie nauczy się sam!

Skorzystaj z noworocznej promocji

na kurs języka angielskiego online Speakingo!

Chcesz rozumieć Anglików? Zacznij mówić jak oni!


Czy odpowiada Ci taka noworoczna promocja na kurs języka angielskiego online? Czy może wolisz regularne płatności abonamentowe? Jeśli macie jakieś uwagi do funkcjonowania Speakingo chętnie wysłucham Waszych propozycji w komentarzach poniżej!

Sharing is caring!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (24 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...

Ciekawy tekst? Zostańmy w kontakcie!

Zapisz się do Newslettera Speakingo! Otrzymasz w ten sposób:

 co zapewni Ci ciągłość nauki!

A tak swoją drogą w styczniu mamy promocję -60% zniżki!

(Szczegóły po rejestracji do serwisu.)

(Zapisując się na kurs automatycznie zapisujesz się tez do newslettera.)