Nauka języka angielskiego to świetna inwestycja w siebie i w firmę!

Zapisz się na kurs języka angielskiego online Speakingo!

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Skuteczna metoda nauki języka angielskiego przez rozmowę

Koniec z zakuwaniem gramatycznych regułek! Dziecko nie uczy się gramatyki, po prostu zaczyna mówić!

Angielski SPEAKINGO jest osadzonym w Metodzie Bezpośredniej kursem języka angielskiego online  dr Grzegorza Kuśnierza, który łączy praktyczne doświadczenie w nauczaniu języków obcych ze zdobyczami nowoczesnych technologii rozpoznawania mowy.

Nauka polega na rozmawianiu całymi zdaniami z komputerem lub telefonem, który głosem native speakera zadaje pytania i rozpoznaje co mu odpowiadasz!

Dzięki nauce języka angielskiego w 100% opartej na rozmowie nie znajdziesz się w sytuacji, w której wiesz co i jak chcesz powiedzieć, ale słowa nie chcą przejść Ci przez gardło.

Zapytaj Anglika co to tryby warunkowe czy mowa zależna, to wzruszy jedynie ramionami. Na kursie języka angielskiego online Speakingo rozmawiając podświadomie jak dziecko naturalnie przyswajasz całą poprawną gramatykę.

Starannie dobrany materiał dydaktyczny

Czy wiesz, że znając 2000 angielskich słów zrozumiesz 90% wszystkich rozmów? W ich nauce pomoże Ci inteligentny moduł kursu Speakingo zapamiętujący Twoje odpowiedzi oraz wykorzystujący psychologiczne „haki pamięciowe”.


kurs języka angielskiego online, angielski, angielski w domu, angielski online, metoda Callana, angielski gramatyka, nauka angielskiego, intensywny kurs języka angielskiego, Speakingo, angielski nauka

Starannie dobrana lista 2000 najważniejszych i najpopularniejszych angielskich słów Speakingo oparta jest na bazie używanego w Simple Wikipedia Basic English, komputerowych statystyk popularności oraz Voice of America English, czyli słówek używanych w mediach. Dodatkowo lista zawiera czasowniki nieregularne, idiomy, wyrażenia potoczne i skróty współcześnie używane w internecie.

Inteligentny moduł zapamiętywania słówek wie, które słówka już znasz, a które musisz jeszcze kilka razy powtórzyć i wdraża je do programu powtórzeń w kolejnej lekcji. Oszczędza to Twój cenny czas!

Dzięki rozwojowi nauk kognitywnych wiemy jak usprawnić proces zapamiętywania. Na kursie języka angielskiego online Speakingo estetyczne zdjęcia i żywe animacje tworzą tzw. „haki pamięciowe” w mózgu pozwalające na lepsze przyswajanie materiału.

Natomiast same zdania nie są monotonne, lecz obfitują w żarty, powiedzenia czy emocjonalne stwierdzenia – a im bardziej zdarzy Ci się może z którymś z nich nie zgodzić, tym lepiej zapamiętasz angielskie słówka w nim użyte! Nauka języka angielskiego ze Speakingo jest nie tylko szybka i skuteczna, ale również ciekawa!

placeholder 960

Kurs języka angielskiego online przez rozmawianie

Koniec z zakuwaniem gramatycznych regułek! Dziecko nie uczy się gramatyki, po prostu zaczyna mówić. Na kursie angielskiego online Speakingo rozmawiasz z komputerem jak z najlepszym nauczycielem! To nie szaleństwo!

Zainwestuj w szybki kurs języka angielskiego online!

Dzięki nauce języka angielskiego online będziesz więcej zarabiać, wzmocnisz ciało i umysł, a świat będzie leżał przed Tobą otworem!
Zainwestuj w język angielski, zainwestuj w siebie! Angielski nie nauczy się sam!

Kurs obejmuje najpopularniejsze angielskie słowa

Czy wiesz, że znając 2000 angielskich słów zrozumiesz 90% wszystkich rozmów? W nauce pomoże Ci inteligentny moduł kursu Speakingo zapamiętujący Twoje odpowiedzi.

Samodzielna nauka angielskiego online

Na kursie online Speakingo języka angielskiego nauczysz się szybko i przyjemnie, gdy masz na to chociaż kilka minut w ciągu całego dnia!

Szybka i przyjemna nauka języka angielskiego online w sam raz dla Ciebie!

Jak wygląda nauka rozmawiania po angielsku ze Speakingo?

Kurs języka angielskiego online Speakingo jest unikalną metodą nauki języka angielskiego online ponieważ dzięki technologii rozpoznawania mowy komputer rozumie co do niego mówisz!

Nie uczysz się rozwiązywać gramatycznych ćwiczeń, uczysz się mówić po angielsku!
To jedyna strona, która naprawdę uczy rozmawiać po angielsku!

Jak zapisać się na kurs języka angielskiego online Speakingo?

 • kurs języka angielskiego online, cena, angielski, angielski w domu, angielski online, metoda Callana, angielski gramatyka, nauka angielskiego, intensywny kurs języka angielskiego, angielski nauka

  Rejestrujesz się klikając w czerwony przycisk „Zacznij Naukę!”

  • Po darmowej rejestracji przez Facebooka, Gmaila lub podając swój email jesteśmy gotowi do nauki angielskiego!
 • kurs języka angielskiego online, cena, angielski, angielski w domu, angielski online, metoda Callana, angielski gramatyka, nauka angielskiego, intensywny kurs języka angielskiego, angielski nauka

  Przechodzisz do swojego profilu ucznia, w którym

  • masz wgląd w swoje osiągnięcia
  • przechodzisz do kolejnej z 60 lekcji obejmujących poziom od początkującego po zaawansowane (od A1 do C2 w skali CEFR). Rok nauki na klasycznym kursie języka angielskiego zawarty jest w jednym poziomie zaawansowania. Każdy poziom składa się z 10 lekcji. Masz dostęp do nich wszystkich! Ty decydujesz, jak szybko chcesz się uczyć angielskiego! Kurs przeznaczony jest zarówno dla początkujących, jak i średniozaawansowanych i zaawansowanych uczniów!
 • kurs języka angielskiego online, cena, angielski, angielski w domu, angielski online, metoda Callana, angielski gramatyka, nauka angielskiego, intensywny kurs języka angielskiego, Speakingo, angielski nauka

  Lekcja języka angielskiego online składa się z czterech części:

  • W pierwszej części lekcji online tylko słuchasz głosu Anglika, który wprowadza nowy materiał. Jednocześnie śledzisz angielski tekst w napisach by oswoić się z pisownią oraz poznajesz polskie tłumaczenie.
  • W drugiej części lekcji online komputer głosem native speakera zadaje Ci pytania z poprzedniej lekcji online. Ty klikasz w mikrofon na ciekawym zdjęciu związanym z pytaniem i odpowiadasz. Inteligentny moduł pamięta, na które pytania trzykrotnie usłyszał poprawną odpowiedź, nie męczy Cię więc materiałem, który już znasz. Oszczędzasz swój cenny czas i niepowstrzymanie poszerzasz swoją wiedzę!
  • W trzeciej części lekcji języka online to Ty uczysz się zadawać pytania, na które Speakingo po angielsku odpowiada jeśli dobrze je zadasz.
  • W czwartej części lekcji języka angielskiego online powtarzasz świeżo poznany materiał.
 • kurs języka angielskiego online, cena, angielski, angielski w domu, angielski online, metoda Callana, angielski gramatyka, nauka angielskiego, intensywny kurs języka angielskiego, Speakingo, angielski nauka

  Lekcja języka angielskiego online trwa około 15 minut

  • Po jej odrobieniu wracasz do swojego profilu, gdzie możesz powtórzyć dowolną lekcję i stopniowo pogłębiać swoją wiedzę w przyjemny i skuteczny sposób!

Kurs języka angielskiego online Speakingo

Masz do dyspozycji nieograniczoną ilość powtórek w ciągu wykupionego okresu! Uczysz się angielskiego online kiedy chcesz i gdzie chcesz.

Nie przejmuj się, jeśli nie zrozumiesz czegoś od razu!
Powtarzaj, powtarzaj, powtarzaj
– tylko w ten sposób przekonasz swój mózg, że język angielskich jest dla Ciebie priorytetem!

Ucz się często i regularnie, niekoniecznie długo. W ten sposób zdziwisz się, że nagle rozumiesz język angielski jak Anglik!

Nauka języka angielskiego wymaga czasu, ale im szybciej zaczniesz tym szybciej się go nauczysz!
Nie ma na co czekać, zarejestruj się tu i teraz!

kurs języka angielskiego online, angielski, angielski w domu, skuteczny angielski online, metoda Callana, e tutor, angielski gramatyka, nauka angielskiego, intensywny kurs języka angielskiego, angielski nauka
Bartek, nauczyciel angielskiego

Kurs języka angielskiego online musi uczyć mówić, a nie rozwiązywać gramatyczne krzyżówki. Dlatego gorąco polecam Speakingo – jako główną metodę nauki angielskiego lub świetne uzupełnienie dla innych form nauki.

kurs języka angielskiego online, angielski, angielski w domu, angielski online, metoda Callana, angielski gramatyka, e-tutor, nauka angielskiego, intensywny kurs języka angielskiego, angielski nauka
Kasia, Wrocław

Przez te wszystkie lata byłam tak zajęta szkołą, dziećmi, mężem, że zaniedbałam zupełnie swój angielski. Chociaż nadal nie narzekam na nadmiar czasu, dzięki kursowi języka angielskiego online mogę w końcu nadrobić zaległości. Tym bardziej, że w pracy szukają kogoś do kontaktów z zagranicznymi klientami.

kurs języka angielskiego online, angielski, angielski w domu, angielski online, metoda Callana, angielski gramatyka, etutor, motywacja do nauki angielskiego, intensywny kurs języka angielskiego, angielski kurs cena
Maria, Warszawa

Przetestowałam właśnie darmowy tydzień tego internetowego kursu języka angielskiego i jestem naprawdę zaskoczona. Angielski online ze Speakingo w ogóle nie męczy, to wręcz przyjemny i pożyteczny relaks po pracy. Nigdy nie sądziłam, że tak wkręcę się w naukę angielskiego w domu!

kurs języka angielskiego online, angielski, angielski w domu, angielski online, metoda Callana, angielski gramatyka, nauka angielskiego, intensywny kurs języka angielskiego, angielski nauka

Piotrek z Londynu

Niesamowite! Kurs języka angielskiego online Speakingo nie tylko “oswoił mnie” z mówieniem po angielsku, ale pokazał, że nauka nie musi być wcale nudna! I to za całkiem przystępne pieniądze! Żałuję tylko, że nie zapisałem się wcześniej!

kurs języka angielskiego online, angielski, angielski w domu, angielski online, metoda Callana, angielski gramatyka, nauka angielskiego, intensywny kurs języka angielskiego, angielski nauka
Paulina, Białystok

Zawsze interesował mnie angielski nauka jednak nie szła mi specjalnie. Każdy kolejny kurs języka angielskiego online oferował jedynie ćwiczenia gramatyczne, w najlepszym wypadku najpopularniejsze angielskie słowa. Dopiero na kursie angielskiego online ze Speakingo czuję, że naprawdę uczę się mówić po angielsku.

kurs języka angielskiego online, angielski, angielski w domu, angielski online, metoda Callana, angielski gramatyka, etutor, kurs angielskiego cena, nauka angielskiego, intensywny kurs języka angielskiego, angielski nauka
Wanda, Poznań

Tydzień temu zapisałam się na kurs języka angielskiego online ze Speakingo. Efekt? Kurczę, to działa! Coś tam się niby uczyłam, ale nigdy nie miałam pewności siebie. A tu dziś w pracy delegacja i nawet zacytowałam po angielsku żart ze zdań z tego kursu angielskiego!

Piszą o nas i polecają:

kurs języka angielskiego online, nauka ęzyka angielskiego w domu, szybka nauka języka angielskiego, angielski online, rozmówki polsko angielskie, angielski gramatykakurs języka angielskiego online, nauka ęzyka angielskiego w domu, szybka nauka języka angielskiego, angielski online, rozmówki polsko angielskie, angielski gramatykakurs języka angielskiego online, nauka ęzyka angielskiego w domu, szybka nauka języka angielskiego, angielski online, rozmówki polsko angielskie, angielski gramatykakurs języka angielskiego online, nauka ęzyka angielskiego w domu, szybka nauka języka angielskiego, angielski online, rozmówki polsko angielskie, angielski gramatykakurs języka angielskiego online, nauka ęzyka angielskiego w domu, szybka nauka języka angielskiego, angielski online, rozmówki polsko angielskie, angielski gramatykakurs języka angielskiego online, nauka ęzyka angielskiego w domu, szybka nauka języka angielskiego, angielski online, rozmówki polsko angielskie, angielski gramatykakurs języka angielskiego online, nauka ęzyka angielskiego w domu, szybka nauka języka angielskiego, angielski online, rozmówki polsko angielskie, angielski gramatyka
kurs języka angielskiego online, nauka języka angielskiego w domu, szybka nauka języka angielskiego, angielski online, rozmówki polsko angielskie, angielski gramatykakurs języka angielskiego online, nauka języka angielskiego w domu, szybka nauka języka angielskiego, angielski online, rozmówki polsko angielskie, angielski gramatykakurs języka angielskiego online, nauka języka angielskiego w domu, szybka nauka języka angielskiego, angielski online, rozmówki polsko angielskie, angielski gramatykakurs języka angielskiego online, nauka języka angielskiego w domu, szybka nauka języka angielskiego, angielski online, rozmówki polsko angielskie, angielski gramatykakurs języka angielskiego online, nauka języka angielskiego w domu, szybka nauka języka angielskiego, angielski online, rozmówki polsko angielskie, angielski gramatykakurs języka angielskiego online, nauka języka angielskiego w domu, szybka nauka języka angielskiego, angielski online, rozmówki polsko angielskie, angielski gramatykakurs języka angielskiego online, nauka języka angielskiego w domu, szybka nauka języka angielskiego, angielski online, rozmówki polsko angielskie, angielski gramatykakurs języka angielskiego online, nauka języka angielskiego w domu, szybka nauka języka angielskiego, angielski online, rozmówki polsko angielskie, angielski gramatykakurs języka angielskiego online, nauka języka angielskiego w domu, szybka nauka języka angielskiego, angielski online, rozmówki polsko angielskie, angielski gramatykakurs języka angielskiego online, nauka języka angielskiego w domu, szybka nauka języka angielskiego, angielski online, rozmówki polsko angielskie, angielski gramatykakurs języka angielskiego online, nauka języka angielskiego w domu, szybka nauka języka angielskiego, angielski online, rozmówki polsko angielskie, angielski gramatykakurs języka angielskiego online, nauka języka angielskiego w domu, szybka nauka języka angielskiego, angielski online, rozmówki polsko angielskie, angielski gramatykakurs języka angielskiego online, nauka języka angielskiego w domu, szybka nauka języka angielskiego, angielski online, rozmówki polsko angielskie, angielski gramatykakurs języka angielskiego online, nauka języka angielskiego w domu, szybka nauka języka angielskiego, angielski online, rozmówki polsko angielskie, angielski gramatykakurs języka angielskiego online, nauka języka angielskiego w domu, szybka nauka języka angielskiego, angielski online, rozmówki polsko angielskie, angielski gramatyka

Chcesz rozumieć Anglików? Zacznij mówić jak oni!

Kurs języka angielskiego online Speakingo jest skuteczną metodą nauki angielskiego w domu lub w pracy. W przeciwieństwie do wielu innych metod nauki języka angielskiego online nie owocuje bierną wiedzą, lecz rzeczywiście uczy rozmawiać po angielsku. Kurs nauki mówienia po angielsku opracowany został w oparciu o popularną metodę bezpośrednią (jej przedstawicielem jest metoda Callana) przez doktora filologii angielskiej Grzegorza Kuśnierza.

Wyjątkowy kurs języka angielskiego online Speakingo korzysta z nowoczesnej technologii rozpoznawania mowy, dzięki której możesz rozmawiać z komputerem jak z nauczycielem. Szybka nauka angielskiego polega na mówieniu do mikrofonu pełnych zdań i zadawania pytań. W ten sposób przyswajasz poprawną gramatykę jak dziecko, które nie zastanawia się nad regułkami, po prostu mówi.

Program dydaktyczny wykorzystuje 2000 najpopularniejszych angielskich słów, których znajomość pozwala zrozumieć 90% wszystkich konwersacji po angielsku. Dodatkowo kurs języka angielskiego online Speakingo wykorzystuje haki pamięciowe oraz inteligentny system powtórek, umożliwiające szybką naukę angielskiego.

Kurs języka angielskiego online Speakingo to samodzielna nauka angielskiego w domu lub w pracy.
Uczy się swoim tempem kiedy chcesz i jak długo chcesz! 24h na dobę 7 dni w tygodniu!

Oprócz wsparcia na Facebooku i ciekawych tekstów na blogu, nauczycielom angielskiego i uczniom oferujemy program partnerski Ambasadorów Speakingo.

Angielski nie nauczy się sam! Nie ma na co czekać, zapisz się już dziś!

Ciekawy tekst? Zostańmy w kontakcie!

Zapisz się do Newslettera Speakingo! Otrzymasz w ten sposób:

 co zapewni Ci ciągłość nauki!

(Szczegóły po rejestracji do serwisu.)

(Zapisując się na kurs automatycznie zapisujesz się tez do newslettera.)