Zarabiaj z nami!

kurs języka angielskiego online, zarabianie w internecie, angielski w domu, angielski online, nauka angielskiego, intensywny kurs języka angielskiego, Speakingo, angielski nauka

Speakingo dla biznesu

Trudno wyobrazić sobie dziś skuteczną firmę, której pracownicy nie potrafią mówić po angielsku. Szczególnie ważne są spotkania osobiste i rozmowy przez telefon, gdzie wiedza książkowa nie wystarcza. Speakingo pozwala przełamać bariery w mówieniu, co pozwala uzyskać zaufanie i uniknąć nieporozumień w kontaktach z klientami.
Ta inwestycja szybko się zwróci!

Wykup pakiet kuponów firmowych i pozwól swoim pracownikom podbić świat! Ofertę dopasowujemy indywidualnie do potrzeb Twojej firmy.

Poważni klienci spodziewać mogą się poważnych zniżek.

Podoba Ci się nasza metoda? Podziel się nią ze swoimi współpracownikami!

Oferta dla szkół językowych i nauczycieli

Jak zdobyć przewagę nad konkurencyjnymi szkołami? Uzupełniając swoją ofertę o najwyższej jakości multimedialne wsparcie online dla swojego programu nauczania! Speakingo nie jest konkurencją dla tradycyjnych kursów językowych, stanowić może jednak doskonałe ich uzupełnienie. Bez wątpienia pozwoli to zatrzymać uczniów w Twojej szkole, a ich szybkie postępy będą doskonałą reklamą dla ich znajomych!

Ofertę dopasowujemy indywidualnie do potrzeb Twojej szkoły językowej.

 • Szkoły pragnące zdobyć przewagę nad konkurencją oferują swoim uczniom darmowy dostęp do nauki ze Speakingo. Oczywiście na zasadach biznesowych mogą spodziewać się dużych zniżek przy hurtowych zakupach.
 • Szkoła również może zostać Ambasadorem Speakingo. Polecając nasz serwis uczniowie dostają dodatkowy, darmowy tydzień nauki na pierwszej lekcji każdego Unitu, a szkoła 10zł od każdego ucznia. Wystarczy wspomnieć o możliwości uczniom na lekcji, albo wywiesić plakat w szkole. Jak działa system ambasadorski?

Zarabianie w internecie dla bloggerów

Prowadzisz bloga i myślisz jak by może na nim też trochę zarobić?

Proponujemy prosty rodzaj marketingu afiliacyjnego bez pośredników: Piszesz szczery i rzetelny tekst o tym jak wygląda nauka ze Speakingo, może ranking stron do nauki języków, czy jakikolwiek inny tekst przyjdzie Ci do głowy. W tekście podajesz swój ambasadorski login. Za każdego ucznia, który z niego skorzysta i wykupi lekcje otrzymasz od nas 10 zł, a uczeń dodatkowy tydzień nauki na pierwszej lekcji każdego Unitu! Wszyscy wygrywają!

Oprócz tego otwarty jestem na współpracę w ramach „występów gościnnych”. Chętnie opublikuję ciekawy tekst o nauce języka angielskiego z linkiem do Twojego bloga – lub sam napiszę tekst na Twojego bloga, niekoniecznie ściśle związanego z językiem angielskim.

Jak zostać Ambasadorem Speakingo?

Jeśli masz inny pomysł na współpracę, napisz do nas!

Podoba Ci się nasza metoda? Podziel się nią ze swoimi czytelnikami!

Fundacje

Myślisz skąd wziąć dodatkowe środki na prowadzenie swojej fundacji lub stowarzyszenia? Masz dużo członków i sympatyków, którzy chcieli by nauczyć się angielskiego?

Zarejestruj swoją organizację jako Ambasadora Speakingo. Za każdą poleconą osobę, która zapłaci za naukę otrzymasz od nas 10zł. Wszyscy wygrywają!

Jak zostać Ambasadorem Speakingo?

Podoba Ci się nasza metoda? Pomóż sobie i innym!

Marzy Ci się zarabianie w internecie? Zostań ambasadorem Speakingo!

Podoba Ci się nauka z nami? Podziel się naszą metodą z innymi i zarób przy okazji parę złotych!

 • Każdy polecony przez Ciebie uczeń dostanie: dodatkowy tydzień nauki na pierwszej lekcji każdego Unitu za darmo.
 • My wypłacimy Tobie 10zł gdy przedłuży swój bezpłatny okres!

Jak zostać ambasadorem Speakingo?

 • kurs języka angielskiego online, zarabianie w internecie, angielski w domu, angielski online, metoda Callana, angielski gramatyka, nauka angielskiego, intensywny kurs języka angielskiego, Speakingo, angielski nauka

  Zarejestruj się w Speakingo

  • Zarejestruj się do serwisu. W ten sposób automatycznie utworzymy Twój ambasadorski login.
 • kurs języka angielskiego online, zarabianie w internecie, angielski w domu, angielski online, metoda Callana, angielski gramatyka, nauka angielskiego, praca zdalna, intensywny kurs języka angielskiego, Speakingo, zarabianie w domu

  W swoim profilu sprawdź jaki jest Twój unikalny ambasadorski login. Tutaj możesz też go zmienić wedle uznania i dostępności.

  • Każda polecona przez Ciebie osoba przy rejestracji powinna podać twój login, za co dostaje dodatkowy tydzień darmowej nauki na pierwszej lekcji każdego Unitu.
 • kurs języka angielskiego online, zarabianie w internecie, angielski w domu, angielski online, metoda Callana, angielski gramatyka, nauka angielskiego, intensywny kurs języka angielskiego, Speakingo, zarabianie w domu

  Poleceni uczniowie wykupują kontynuację nauki

  • Ambasadorski bonus przysługuje wyłącznie wtedy, gdy uczeń wykupi lekcje.
  • kurs języka angielskiego online, zarabianie w internecie, angielski w domu, angielski online, metoda Callana, angielski gramatyka, nauka angielskiego, intensywny kurs języka angielskiego, Speakingo, angielski nauka

   Raz w miesiącu wypłacamy Ci nazbieraną należność

   • Na numer konta podany podczas rejestracji jako Ambasador w Twoim Profilu.
   • W swoim profilu masz wgląd w to kto zarejestrował się podając twój login i kto przedłużył swój darmowy okres.

  Ucz się, pomagaj innym i zarabiaj z nami online!

  Ciekawy tekst? Zostańmy w kontakcie!

  Zapisz się do Newslettera Speakingo! Otrzymasz w ten sposób:

   co zapewni Ci ciągłość nauki!

  (Szczegóły po rejestracji do serwisu.)

  (Zapisując się na kurs automatycznie zapisujesz się tez do newslettera.)