Kto nie słyszał o mowie zależnej? Ale kto wie, że przyda się nam w plotkowaniu? :)

A oprócz tego:

Jeden z popularniejszych jak dotąd wpisów na blogu Speakingo mówi o... 5 najpopularniejszych błędach, jakie zdarza się nam popełniać w nauce angielskiego.

Wszyscy mówią, że trzeba uczyć się słówek? A potem dalej nie potrafią mówić po angielsku!
Może warto przeczytać o metodzie naukowej nauki angielskiego, o której nikt nie mówi!

Dla równowagi, na koniec tekst o tym jak warto uczyć się z naukowego punktu widzenia!

Mowa zależna w języku angielskim

Mowa zależna w języku angielskim wydaje się być sztandarowa zmorą maturzystów i osób podchodzących do najróżniejszych egzaminów z angielskiego. Wbrew pozorom temat ten jest jednak całkiem logiczny… i przydatny w plotkowaniu!

Czytaj dalej…

5 najpopularniejszych błędów w nauce angielskiego

Uczysz się już tyle lat, a nadal nie czujesz, że potrafisz mówić po angielsku? A może dopiero zaczynasz się uczyć? Nauka zawsze wymaga czasu i pracy, sprawdź jednak czy nie popełniasz któregoś z tych 5 najpopularniejszych błędów w nauce angielskiego – niestety mogą one zniweczyć twój zapał wkładany w naukę języka angielskiego.

Czytaj dalej…

Sposób nauki języka angielskiego o którym nikt nie mówi

Od niemal ćwierćwiecza wiadomo już, że to całe grupy słów i frazy, a nie gramatyka czy pojedyncze słówka są kluczem do skutecznej nauki języka angielskiego. Podręczniki i kursy języka angielskiego wydają się jednak ciągle ignorować ten sposób nauki języka angielskiego oparty na rzetelnych i sprawdzonych badaniach naukowych.

Czytaj dalej…

Trzy nawyki skutecznej nauki angielskiego

Naukowcy badający przyswajanie języków obcych opisali trzy nawyki skutecznej nauki angielskiego. Czy Twoja nauka języka angielskiego jest skuteczna?

Czytaj dalej…

Wypisz mnie z tej listy    |    Zobacz ten newsletter online